Засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін 

Засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін 

Відбулося планове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін 

📖Педагоги зібралися для обговорення ключових питань навчального процесу.

📖Засідання методичної комісії — це не лише паперова робота, а насамперед живий обмін ідеями,власними напрацюваннями.

📖У центрі уваги — впровадження інноваційних методів навчання.

📖Працюємо на результат, надихаємося досвідом один одного та вдосконалюємося заради наших студентів ! ✨

Голова м/к СВІТЛАНА ХОМИЧ

No Comments

Comments are closed.