Відбулося планове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін
Педагоги зібралися для обговорення ключових питань навчального процесу.
Засідання методичної комісії — це не лише паперова робота, а насамперед живий обмін ідеями,власними напрацюваннями.
У центрі уваги — впровадження інноваційних методів навчання.
Працюємо на результат, надихаємося досвідом один одного та вдосконалюємося заради наших студентів ! ![]()
Голова м/к СВІТЛАНА ХОМИЧ


No Comments