Засідання методичної комісії працівників електротехнічного напрямку

Засідання методичної комісії працівників електротехнічного напрямку

У формі інструктивно-методичної наради відбулось сьогодні, 30.08.2024 року, перше в навчальному році засідання методичної комісії педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку.

На засіданні обговорили ще раз план роботи комісії на 2024-2025 навчальний рік, уточнили форму методичних розробок по обраних членами комісії темах роботи над методичними проблемами тощо.

Голова комісії зробила огляд Методичного вісника НМЦ ПТО Волині та зупинилась на пунктах, що стосуються членів нашої комісії.

Разом з тим, провели розгляд та затвердження поурочно-тематичних планів, переліків навчально-виробничих робіт та іншої документації, необхідної для початку роботи в новому навчальному році.

Голова мк Людмила ХАРЛАМПОВИЧ