Використання активних методів навчання

Використання активних методів навчання

На засіданні викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін обговорювалися питання особливостей організації педагогічного процесу для підвищення ефективності на уроках здобувачів освіти з використання активних методів навчання.

Керівники гуртків проінформували педагогів про важливість гурткової роботи з предметів та підготовки до проведення,згідно плану,предметно-методичного тижня”МІЙ ГОЛОС ПРОТИ ВІЙНИ.”

Заходи, які відбувалися,утверджували правдиву історичну памʼять,виховували мислячих громадян нашої держави.

Здобувачі освіти активно долучалися і не були байдужими до проведення заходів через флешмоби,уроки-памʼяті,літературні дослідження,диспути,відеомеседжі,засідання гуртка.

Це чудовий спосіб зробити освітній процес в ЦПО більш цікавим та надати здобувачам освіти розкрити свій потенціал.

Проаналізували результативність роботи викладачів, які атестуються та намітили плани майбутніх дій з метою успішної атестації.

ДЯКУЄМО ЗСУ,ЩО МИ ЦЕ ЗМОГЛИ!

Голова м/к @ Світлана Хомич