17 січня у нашому навчальному закладі відбулася цікава подія!
![]()
З метою удосконалення навичок роботи педагогів з онлайн-ресурсами, застосування гаджетів в освітньому процесі, використання їх на уроках та закріплення знань педагогів про інтерактивні технології навчання, Світлана Калитюк, методист ВВЦПО, запросила колег на методико-педагогічний тренінг «Професійна діяльність учителя в умовах цифрової трансформації освіти».
Усі присутні активно виконували вправи «Не хочу хвалитися, але я…», «Коло знань», ігри-розминки «Диригент», «Австралійський дощ».
Методист продемонструвала широкий перелік корисних онлайн-сервісів, які можна використовувати на уроках для зацікавленості здобувачів освіти. Попрацювали практично із різними ресурсами та аналізували доцільність використання на різних етапах уроку методичних прийомів та цифрових застосунків.
Тренінг пройшов у позитивній, дружній атмосфері, з цікавими формами роботи та дав можливість професійного і творчого зростання усім педагогам!
Підбиваючи підсумки та обмінюючись думками, педагоги висловили побажання один одному: вдячних учнів, знаходити час для себе та своїх близьких, якнайшвидшої Перемоги
. Адже саме з таких необхідних моментів складається задоволення життям і собою. І саме тоді ми отримуємо натхнення для роботи та подальших професійних досягнень!
![]()
Все буде Україна!
Крокуємо до успіху разом!




