![]()
Війна завжди призводить до неймовірних та непоправних страждань. Люди гинуть, втрачають родини, друзів, домівки. Серед численних злочинів росії проти України та українського народу є ті, наслідки яких відчуватиме не одне покоління людей і за межами нашої держави. Це екологічні проблеми.
Володимир-Волинський центр професійної освіти долучається до обласного природничого марафону, який присвячений
Міжнародному дню Землі та презентує активність щодо розробки та презентації проєкту «Екологія і війна-еко не ок».
Творчий колектив екоактивістів групи К-11 розглянули вплив військових дій на екологічний стан довкілля, вивчили поняття екологічної безпеки, виявили та проаналізували злочини росії проти життя на планеті.
Переконалися, наскільки нове озброєння, його випробування, хімічні викиди та війни впливають на екологію нашої планети, а також якою мірою навколишнє середовище вже забруднене.
Після війни ми будемо пожинати плоди бойових дій: руйнування екосистем, забруднення грунтів, зменшення біорізноманіття, зростання кількості шкідників у лісах. Крім того, відбудова країни![]()
потребуватиме значної кількості природних ресурсів.
Разом з іншими державами Україна шукає спільні відповіді на всі екологічні загрози, зумовлені російською агресією. Агресора слід притягнути до відповідальності за екоцид-це думка всіх, кому не байдужа ця планета, адже без цього неможливо буде повернутися до повноцінного мирного життя.
![]()
Ми, у свою чергу, теж усіляко будемо берегти довкілля та підтримувати нашу планету своїми діями: озеленювати прибудинкові території, прибирати місцевість, сортуватимемо сміття, відмовимося від поліетиленових кульків та замінимо їх тканинними торбинами…