Свято останнього дзвоника відбулося 27.06.24 у Володимир-Волинському ЦПО.
Як одна мить злетіли 3 роки навчання, позаду уроки та виробниче ,перше кохання та сльози, злети та падіння,перші професійні успіхи
Останній дзвоник у ЦПО – це особливе свято для випускників.
Це день, коли підведено підсумки за весь період студентського життя, гордість за досягнуті успіхи, радість від змоги знайти себе. Свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Кожного року для випускників – це одночасно радісне та сумне свято. Радісне, бо ми завершили черговий етап у нашому житті, піднялись на сходинку вище; сумне – бо не так легко розлучатись із рідним закладом.
Випускників привітали директор ЦПО Юрій Мозоль, заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук ,очільниця сектору ювенальної превенції Олена Павлюк, класний керівник групи Д-1 Світлана Дукельська
Разом з подяками випускники отримали подарунки та дипломи.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та працювати





















No Comments