Сьогодні відбулося останнє у 2024 році засідання методичної комісії педпрацівників з професій електротехнічного напрямку. У формі (не)конференції обговорили сучасні педагогічні технології як інструмент забезпечення якісного виконання освітніх програм на модульно-компетентісній основі.
Разом з тим заслухали членів комісії, які поділились своїми доробками у вирішенні обраних методичних проблем.
І, звичайно ж, підвели підсумки роботи комісії за перший семестр поточного навчального року. А підсумки досить таки гарні, адже члени комісії активно працювали. Але про наші результати в наступному дописі.
Уважно також переглянули власні плани на наступний семестр.
Засідання пройшло продуктивно і цікаво.
Голова мк Людмила Харлампович




