Скажемо булінгу- ні!

Скажемо булінгу- ні!

В наш час дуже часто, на жаль, підлітки зустрічаються з проблемою насильства та жорстокості.

З метою попередження та уникнення булінгу у групі Зв-21 було проведено тренінгове заняття “Скажемо булінгу- ні!».

Метою тренінгу було ознайомлення учнів з поняттям « булінг», видами булінгу, його структурою та наслідками. Обговорення шляхів виходу з ситуації булінгу. Виховання почуття переживання до дитини та вміння попереджувати жорстокість та насилля.

Під час тренінгу були використані такі вправи: « Знайомство», « Мої очікування» , « Рука допомоги». У вправі « Ситації» учні спробували зрозуміти почуття жертви , поведінку агресора та спостерігачів, таким чином приміряли на себе різні амплуа булінгу.

Була проведена вправа « Стіна допомоги», де діти змогли надати свої рекомендації щодо уникнення булінгу, або ж шляхи допомоги постраждалій дитині.

Учні мали змогу переглянути відеоролик, пов’язаний з цією проблемою та обговорити його. Під час тренінгу діти активно виконували завдання, висловлювали свої думки, відповідали на запитання. Наприкінці заняття учні побажали добра та подякували один одному.