Останній Дзвоник у Регіональному професійному Коледжі: прощаємося з ОП-31 та ЗВ-31!![]()
Сьогодні у Регіональному професійному коледжі пролунав останній дзвоник для наших випускників – груп ОП-31 та ЗВ-31! Цей день – особлива мить, сповнена тепла, спогадів та надії на майбутнє, адже двері до дорослого життя відкриваються.
Святкову церемонію відкрив директор коледжу Юрій Мозоль, який щиро привітав випускників з їхнім значним досягненням, побажав успіхів та натхнення на новому етапі життєвого шляху. Його слова були сповнені гордості за здобутки молоді та віри в їхній потенціал.
Емоційним моментом стали теплі слова від класних керівників Ніни Зінчук та Ольги Мацюк, які вклали частинку своєї душі у виховання та навчання студентів. Їхні побажання були сповнені любові та батьківської турботи. Не залишилися осторонь і майстри виробничого навчання Валерій Салабай та Наталія Шостакевич, чиї настанови та практичні знання стануть міцною основою для професійного зростання випускників.
Зі святковим наказом, що підвів підсумки навчання та підтвердив готовність молодих фахівців до самостійного життя, виступила заступник директора Наталія Богдан. Її слова наголосили на важливості отриманої освіти та відповідальності, яка лягає на плечі випускників.
Атмосферу свята доповнили чудові вітальні виступи учасників художньої самодіяльності, які подарували всім присутнім яскраві емоції та незабутні враження своїми піснями та номерами.
Дорогі випускники ОП-31 та ЗВ-31! Цей дзвоник – не кінець, а початок вашого нового, захопливого етапу. Нехай знання, отримані в коледжі, стануть вашим надійним компасом, а тепло спогадів зігріває душу. Вперед, до нових звершень!![]()















No Comments