З метою формування культури турботи про психічне здоров’я у молоді соціальним педагогом Локачинського ТВСВ Іванною Шевчук було проведено просвітницькі лекції з ментального здоров’я. Зокрема, здобувачі освіти переглянули анімовані комікси, котрі створила команда Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
До участі в просвітницьких лекціях було залучено 84 здобувача освіти та 9 педагогів.



