100 річниця від дня народження В.Сухомлинського
«Плекатимеш мову – цвістимуть слова»

9 листопада  - День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят, яке стало всенародним та гуртує всіх українців на шляху відродження духовних цінностей, розвитку культури і мови нашого народу.

Напередодні свята в групі учнів К-11 Володимир-Волинського ВПУ відбулася виховна година «Плекатимеш мову – цвістимуть слова», яку підготували і провели класний керівник групи Романюк Лідія Іванівна та бібліотекар Вихрістенко Алла Миколаївна.

Учні прослухали розповідь про важкий, тернистий шлях української мови, про велике значення мови для консолідації, згуртованості українського народу, про необхідність вивчати, розвивати, плекати рідну мову. Присутні мали також змогу познайомитись з матеріалами книжкової виставки.


 

 
«Праця, покликання, щастя»

«Праця, покликання, щастя»

(бібліотечний урок за творами В.Сухомлинського)

 В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 10 жовтня в групі учнів Е-11 Володимир-Волинського ВПУ був проведений бібліотечний урок за творами В.Сухомлинського «Праця, покликання, щастя». Бібліотекар Алла Вихрістенко познайомила учнів  з життєвим і творчим шляхом видатного українського педагога, з його творами для дітей.

На уроці говорили про такі поняття як щастя, покликання, праця.

Учні висловлювали свої думки, разом намагаючись знайти відповідь на питання «Праця за покликанням це щастя чи ні?».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4
На даний момент 20 гостей на сайті