Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
«Ратному та материнському подвигу вклонімося…»

 

12 жовтня 2017 року в училищі відбулася урочиста презентація «Книги подвигу та пам’яті» загиблих і АТО випускників професійно-технічних закладів Волинської області, яку підготувала класний керівник Хомич С.В.

 

Літературно-музична композиція «Ратному та материнському подвигу вклонімось…» нікого не залишила байдужим, адже йшлося про подвиг наших дорогих Володимира Крохмаля, Олександра Давидюка, Віктора Хмелецького, Володимира Сака, які своїм життям і смертю «тримають над нами небо, щоб нам не зламали хребтів».

 

Присутні на презентації стоячи і оплесками зустрічали матерів полеглих героїв.

 

Історію створення книги пам’яті розповіла присутнім укладач видання Юрченко Світлана Йосипівна, методист НМЦ ПТО Волинської області.

 

Сльози горя, мужності і вдячності бриніли у залі, коли звучали поетичні і пісенні рядки у виконанні юнаків та дівчат: Мигляса Артема, Садури Володимира, Козак Ольги, Тріль Марії, Мельника Богдана, Калішук Дарини, Олени Падалюк, Пшенко Анастасії та Івана Волинець.

 

Один екземпляр «Книги» буде знаходитись у Соборі Різдва Христового, аби молитви за душі полеглих піднялись до святих неба.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 35 гостей на сайті