Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Звітний концерт художньої самодіяльності 05.03.2011

05.03.2011 року в училищі відбувся звітний концерт учасників художньої самодіяльності. У концерті взяли участь як педагоги училища, так і наші учні.

Художній самодіяльності в училищі традиційно приділяється надзвичайно велика увага та створюються сприятливі умови для її розвитку. Адже участь у художній самодіяльності дає можливість розкрити багато задатків та здібностей, закладених в дітях природою і які не мають виходу в навчальній діяльності. Виявлення здібностей та опанування своїх творчих можливостей допомагає молодій людині стати всебічно розвинутою, гармонійною.
Звітний концерт показав, що майбутнім робітникам є що показати у своїй творчості.

Звітний концерт охопив всі жанри художньої самодіяльності—від хорового співу, виступів вокальних груп, прекрасних виступів читців до мистецтва танцю.

Вразила всіх присутніх інсценізація уривку з роману Л.Костенко “Маруся Чурай” у виконанні драматичного гуртка. Тут були відтворені не тільки час п’єси, а й мистецьки зображені характери людей тої епохи. Гра на сцені потребує володіння своїм голосом, своїм тілом, розвинутої уяви, спостережливості, пам’яті.

Нікого не залишили байдужими запальні танці у виконанні членів танцювального колективу, особливо танцювальна мініатюра “Ой під вишнею, під черешнею” у виконанні Андрія Омарова та Валентини Осташ.

Досхочу насміялися глядачі над мініатюрою “Сусідки” у виконанні Світлани Задерей та Тетяни Братчук. Ця мініатюра довела, що участь в художній самодіяльності виховує потребу в пізнанні життя, учить правильно розуміти його, бачити в ньому те, чого не помічалося раніше.

Заняття в художній садіяльності сприяють моральному вихованню її учасників. Це довів виступ аматорського народного хору “Джерело” - керівник Юрчук Б.Г., де була прекрасно організована колективна творчість, де успіх кожного залежить від успіху товаришів і всього колективу. Виступ хору викликав бурю овацій, і це було заслужено.

Кожен 8-ий учень училища бере участь у художній самодіяльності. А це означає, що на виробництво прийдуть робітники, які не тільки опанували професію, не тільки знають свою справу, а й освічені, культурні, творчі люди, які набули за роки навчання потребу бачити, відчувати прекрасне, внесуть у свою працю та в свої відносини з людьми мистецтво.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 31 гостей на сайті