Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Конкурс читців поезії Т.Шевченка

У ці дні на українську землю крокують шевченківські свята, крилатим девізом яких є сповнені глибокого змісту безсмертні слова з Тарасового "Заповіту".

І мене в сім'ї великій,

В сім'ї вольній, новій

Не забудьте пам'янути

Незлим тихим словом.

Шевченкове слово входить у наше єство змалку. Спочатку дитина вбирає пісні поета з колискових матері. Переступивши поріг школи, вона торкається чистої і зворушливої краси рядків "Тече вода з-під явора". Чарівної простоти, дивовижної гармонії вірша "Садок вишневий коло хати", а вже пізніше  в юне серце западають слова творів "Гайдамаки", "Сон", "Наймичка" та інші. Кобзар жив і житиме в людських серцях. Бо нам, як писав П.Тичина "треба голосу Тараса".

Тож сьогодні ми ще раз вшановуємо пам'ять Кобзаря і понесімо святу любов до нього і до України, прочитавши вірші Т.Шевченка.

9 лютого пройшов конкурс читців поезії Т.Шевченка. Під час конкурсу було використано фрагмент з фільму "Геніальність Т.Шевченка", запропоновано глядачам дві вистави про життя Кобзаря, де ролі Тараса, Оксана і матері виконували учні І курсу з груп Е-11 і К-11: Ящук Віталій, Вронська Наталія, Кисляк Юлія, Козак Ольга.

 

Музичну композицію на слова Шевченка "Бандуристе, орле сизий" виконала учениця групи К-31  Катерина Козачук і стала переможцем конкурсу і зайняла І місце.

ІІ місце посів учень групи Е-21 Данилюк Тарас, а ІІІ місце розділили два учні: Ящук Віталій, група Е-11 і Місюк Єдуард, група Т-21.

 

Глядачі з задоволенням оплодували всім учасниками, а їх було немало - 30 учнів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 39 гостей на сайті