Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…»

У дні, коли Україна вшановує день пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, у Володимир-Волинському ВПУ було проведено урок пам’яті «З присвятою замордованим голодом…», учнями групи Е-21  (кл. керівник С.В.Хомич)


Метою проведення заходу було ушанування пам’яті загиблих від Голодомору.

Жахливо навіть через півстоліття ступати болючими стежками страшної трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. Досі не віриться, що тут  у житниці України – раптово зник хліб, люди залишилися без зерна. І це в урожайний 1932-1933 рік – найчорніший час в історії України.

У світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що впав на долю України. Але це був не голод, а навмисно підготовлений голодомор. Люди їли в селах мишей, щурів, горобців, траву, і кору. Механізм, який призвів до Голодомору, був приведений у дію із Москви тодішніми лідерами комуністичної партії. Багато десятиліть тема Голодомору перебувала під суворою забороною.

 

За висновками фахівців, через Голодомор в УСРР загинуло 3 млн. 341 тис. осіб. Деякі західні журналісти зуміли донести правду про убивства мільйонів людей. Ми називаємо їх «Людьми правди». І цього року особливо вшановуємо їх – за їхні чесніть і мужність.

Ще прийде час – підіймуться тополі.

І заживе країна як ніколи.

І ворог їй в обличчя не погляне –

в синах своїх країна ще повстане.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 20 гостей на сайті