Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Продовжуються Шевченківські дні у ВПУ міста Володимира-Волинського.

 

Коли характеризують народ, то передусім називають його найталановитіших,найкращих його представників, Україна – це Шевченко. У ньому наша історія буття, наші болі і мрії. Тому 6 березня було проведено просвітницько-виховний захід на тему: «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття». Організувала і провела його викладач української мови та літератури Н.Ф.Васенько разом зі своїми гуртківцями. Мета заходу вшанування пам’яті великого Кобзаря, згадати дитинство,пройтися життєвою стежкою Шевченка, послухати геніальні поезії поета, про долю українського народу і держави.


Епіграфом стали слова самого Тараса Шевченка:

«І на оновленій землі

Врага не буде супостата,

А буде син і буде мати,

І будуть люди на землі.»

У програму були включені сценічні уривки із п’єс Шевченка, поезії «Лілея», «Хіба самому написать», «Матері Шевченка», «Лічу в неволі дні і ночі», «Мені однакову чи буду…», «У нас воля виростала», «Заповіт», звучали музичні твори «Зоре моя вечірня», «Думи мої, думи мої», демонструвалась презентація до творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Наш народ свято береже пам’ять про поета. Учні поклали квіти до пам’ятника й цим висловили свою шану великому Кобзареві:

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій на м душу окриляє.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 65 гостей на сайті