Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Шахи – улюблена гра учнів Вищого професійного училища

30 січня 2014 року у шаховому клубі «Біла тура» міста Луцька проходили обласні змагання з шахів за програмою Спартакіади учнів професійно – технічних навчальних закладів.

У змаганнях взяло участь 14 команд області закладів Професійно – технічної освіти. До складу команди входило три учасники (два юнаки і одна дівчина). Змагання проводились окремо веред юнаків та дівчат за круговою системою, а місця визначались за найбільшою сумою набраних очок.

Команду Володимир – Волинського вищого професійного училища представляли такі учні: Лоборук Володимир, Джус Назар та Бортнійчук Тетяна.

Перемігши своїх однолітків і набравши більшу суму очок, команда Володимир – Волинського ВПУ стала переможцем обласних змагань з шахів. Друге і третє місця посіли команди Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури та Ковельського професійного ліцею.

Команду – переможницю та призерів було нагороджено дипломами відповідних ступенів обласного відділу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

alt

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 6 гостей на сайті