Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визначних міжнародних днів здоров`я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров`я, і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. У 1996 році почала діяти Об`єднана програма ООН з ВІЛ\СНІДу (UNAIDS).

«Всесвітній день боротьби зі СНІДом це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекції, та втілити знання в практику. Якщо люди розуміють сьогоднішню реальність жити з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров`я і здоров`я інших і допомогти тим, хто живе з ВІЛ», - повідомляють в українському представництві UNAIDS.

Україна продовжує займати одне з провідних місць за темпами зростання епідемії ВІЛ\СНІД. Проблеми ВІЛ\СНІДу є не тільки медичними, а головним чином соціальними і духовними.

З 1 грудня по 5 грудня серед учнів Ворлодимир_волинського ВПУ буде проведений flesh-mob.

До акції долучилися волонтери  та усі небайдужі люди, котрі готові приєднатися до тих, хто будує світле та здорове майбутнє без епідемії. Волонтери роздаватимуть червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом, а також будуть проводити міні-опитування серед населення про те, що вони знають про цю дату і по-можливості надавати детальну інформацію.

Символом бордьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна акція в цій області не обходиться без неї. Ця стрічечка як символом розуміння СНІДу була задумана на весні 1991 року. Її ідея належить художникові Франку Муру. Він жив у провінційному містечку штату Нью-Йорк, де сусідня сім`я носила жовті стрічки, сподіваючись на благополучне повернення своєї дочки-солдата з Персидської затоки.

Стрічки як символ з`явилися уперше під час війни в затоці. Зелені стрічки, сожі на перевернуту букву «V», стали символом переживань, пов`язаних зі вбивствами дітей в Атланті. Художник вирішив, що стрічечка могла бути метафорою і для СНІДу теж.

Ідея була прийнята групою «Visual AIDS». Оскільки організація з художників і менеджерів від мистецтва, реклама видимого символу боротьби зі СНІДом була зроблена дуже владно. Усе почалося дуже просто. Ось уривок з роньої рекламної листівки «Visual AIDS»: «Відріжте червону стрічку 6 сантиметрів завдовжки, потім згорніть у верхній частині у формі перевернутої «V». Використайте англійську шпильку, щоб прикріпити її до одягу».

Проект «Червона Стрічка» був офіційно розпочатий на 45-ій щорічній церемонії вручення нагород «Tony Awards» 2с червня 2000 року. Усім домінантам і учасникам було запропоновано (і  досить успішно)

Приколоти такі стрічки. Згідно з прес-релізом, що анонсує проект «Червона стрічка»: «Червона стрічка стане символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Найбільша надія пов`язана з цим проектом, - це не те, що до 1 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ці стрічки носитимуть у всьому світі».

Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до цієї акції та разом з нами відзначити цей день.


 

Коментарі  

 
0 #1 foldekniv tilbud 25.07.2018 17:52
Нi, his weeкend is nice in suρport of me, becauѕe this point in time i am reading this fantastic еducatiⲟnal post
here at my residence.

Here is my web page foldekniv
tilbud: https://Goo.gl/bBxMHJ
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 31 гостей на сайті