Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
звітний концерт

 3 березня відбувся звіт художньої самодіяльності Володимир-Волинського вищого професійного училища.

Увесь педагогічний колектив і учнівський склад училища завзято, з великою відповідальністю працювали на створенням концерту.

Бажаючих відвідати цей захід виявилося дуже багато.

У фойє актового залу була підготовлена виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

У залі лунала музика, дуже різноманітна, але сповнена душевності.

Ведучі концерту – Сергій Душаков і Катерина Баришева – оголошувати номери, які викликали захопливі оплески глядачів.

 


 Присутні вітали аматорський народний хор «Джерело». У промовистій назві «Джерело» відбито бажання зберегти чистоту заповітних джерел, з яких народжується ріка народної пісні.

Усіх його учасників об’єднує любов до співу, велика працелюбність і бажання вдосконалення під керівництвом Бориса Григоровича Юрчука.

  Цьогорічний звіт художньої самодіяльності особливий тим, що силами майстрів виробничого навчання з професії кравець було пошито нове вбрання для всіх учасників. Самодіяльні колективи вдячні директорові Володимиру Анатолійовичу Смоляру та праці майстрів-кравців.

 


Щоб концерт вийшов яскравим, емоційним, піднесеним доклали чимало зусиль художній керівник Світлана Подзізей, акомпаніатор Леся Головій.

 Слід відзначити і учасників драматичного гуртка, які презентували уривок з п’єси Неди Нежданої «Повернення в ніколи або Балада про доблесного лицаря Тараса Бульбу»

 

  

Споглядаючи гру акторів-аматорів, зал з захопленням і щемом у серці підносився до вершин людської гідності, до людяності, до творчості і не залишився байдужим до дійства на сцені.

А якими цікавими були танцювальні номери у постановці  Зої Литвинчук.

   Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні Яна Городнього, Олександра Ваколюка, Вікторії Бобрик, Тетяни Світящук, Оксани Власюк, Тетяни Тимощук.

 

  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 64 гостей на сайті