Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота

Педагогічний колектив забезпечує умови для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів. Проводяться заходи щодо формування національної свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу. Виховується бажання працювати задля розвитку держави, готовності її захищати, приділяється увага вихованню правової культури.Для організації виховної роботи в училищі працює методкомісія класних керівників, методична мета якої “Створення умов становлення і розвитку особистості, учня засобами інноваційних технологій”.

Стало традицією проведення в училищі тижнів класного керівника, в рамках яких проводяться творчі виховні години та тематичні заходи. Тільки у 2007 році проведені:
-свято “Hellowin”;
-захист проекту у вигляді літературно - музичної композиції "Козацькому роду - нема переводу";
-диспут "Я для суспільства чи суспільство для мене?";
-екологічний марафон “Себе я бачу в дзеркалі природи”;
-засідання клубу джентльменів - електриків;
-конкурс “Хочу стати зіркою”;
-конкурс стрілецьких пісень тощо.
В училищі багато уваги приділяється роботі з батьками, особливо тих учнів, які схильні до скоєння злочинів і правопорушень.

На високому рівні - художньо-естетичне виховання, яке сприяє формуванню основ естетичної культури, норм і принципів етикету.   Цьому допомагає проведення традиційних свят: день училища, день вчителя, день студента, день святого Валентина, новорічні свята, тематичні тижні і місячники. Традиційними є звіти художньої самодіяльності, проведення конкурсів на кращого читця ( до дня народження Л. Українки, Т. Г. Шевченка), на кращий малюнок, плакат.
Гордістю училища є народний аматорський хор «Джерело».  Дуже важливим напрямком виховної роботи є формування здорового способу життя учнів, охорона і зміцнення їх здоров’я.  Великою популярністю користуються круглі столи «Секрети здорового способу життя», диспути «Про проблеми алкоголізму і наркоманії», «СНІД і його наслідки» «Шкідливість куріння», «Наркоманія - ворота століття», анкетування учнів і батьків, зустрічі з лікарями-спеціалістами, працівниками суду, прокуратури, міліції. Ці заходи проводяться в рамках місячника «За здоровий спосіб життя». Утвердженню здорового способу життя сприяє постійна робота спортивних секцій з постійним графіком спортивних змагань.
Велика увага приділяється в училищі розвитку учнівського самоврядування, створенню згуртованого та працездатноого учнівського колективу. Члени учнівського парламенту є активними учасниками всіх виховних заходів, вечорів відпочинку, дискотек, конкурсів, помічниками і порадниками класних керівників.
Виховання реалізується  через працю, спілкування, навчання, гру.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 77 гостей на сайті