Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна година

Країна в очікуванні великого свята -Дня захисника України ,яке недавно з'явилося на теренах України у зв'язку із війною на Сході. Воно пов'язано із давніми подвигами козацтва . Молодь має знати історію, яка твориться сьогодні, про неї можуть розповісти правду тільки ті , хто був учасником АТО. Таким є Клименко Олег Михайлович , полковник запасу ,який пройшов свій бойовий шлях з початку 2014 року.

Його розповідь учням К-31- це біль за перші дні війни на Сході.
Дівчата дізналися , що головне на війні- це дисципліна , інакше тебе спіткає безглузда смерть
Сьогодні наша країна має достойну армію з найсучаснішими засобами ведення війни. Дуже цікаво було почути , що жінки на війні кращі дотримуються дисципліни , чітко виконують завдання , в армії вони нарівні з чоловіками , всі військові професії їм під силу .

Чітка , конкретна розповідь військового професіонала була інформацією , якої не дізнаєшся з екранів телевізора.Дякуючи таким військовим, Україна захищена .
Лілія Жур та Анна Ковальська від групи привітали Олега Михайловича з наступаючим святом , побажали йому здоров'я, професійного зростання на ниві виховання молоді, яка, отримуючи досвід, зможе захистити свою країну від агресора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 19 гостей і 2 користувачів на сайті