Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Конкурс краєзнавців

Протягом років здобуття освіти всі ми вивчаємо історію. Нам відомі події, які відбувалися в давні часи у Єгипті та Вавилоні. Ми маємо багато відомостей про Грецію і Рим часів античності чи середньовічну Західну Європу. Докладно аналізуємо процеси, характерні для ХХ століття. Знаємо десятки провідних діячів світової політики чи культури. В той же час, більшість з нас практично не цікавиться подіями та людьми, що мали значний вплив на розвиток нашого краю.

Саме краєзнавству, історії та культурі міста Володимира-Волинського та його околиць був присвячений конкурс «Вивчай історію рідного міста», що проводився 28 березня в Історичному музеї ім. О. Дверницького. Участь у ньому взяли учні та студенти навчальних закладів міста, в тому числі й команда нашого ВПУ у складі Владислава Вавринюка, Дениса Конона, Ярослава Мартинюка і Владислава Юхна.

 

 

Хлопці показали ґрунтовну підготовку і високий рівень знань фактів з історії міста та біографій видатних земляків. Завдяки цьому, а також кмітливості та творчому підходу до вирішення складних завдань наша команда посіла почесне друге місце.

Вітаємо наших юних краєзнавців!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 12 гостей на сайті