Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота
Останнє в навчальному році заняття з історії для групи Е-11

Незвично відбулося останнє в навчальному році заняття з історії для групи Е-11. Адже проходило воно не в кабінеті історії, як зазвичай, а в Історичному музеї ім. О. Дверницького. Відвідання музею для учнів організували викладач історії Ю.В. Куровський, керівник групи А.А. Боярчук, майстер в/н А.Ф. Кас'ян і, звісно ж, працівники музею.

Спочатку учні поринули в життя первісного суспільства кам'яного віку. Жвавий інтерес викликали кам'яні знаряддя праці та зуб мамонта, представлені в експозиції. Надовго увагу присутніх прикував макет стародавнього Володимира з відтворенням храмів та оборонних споруд княжих часів. Тримаючи в руках цеглини старовинних будівель, знайомлячись з численними зразками керамічних виробів, екскурсанти відчули єднання зі своїми предками, що жили і творили декілька століть тому.

 

 

В залах, присвячених новітній історії міста найбільший ажіотаж викликали друкарська машинка, ткацький верстат і грамофон. Деякі учні спробували пограти на старовинній фісгармонії. Хлопці тривалий час обговорювали зразки озброєння часів Першої та Другої світових війн.

Змістовна та цікава розповідь екскурсовода допомогла учням глибше зрозуміти хід історичного процесу на наших землях. Вони побачили наскільки багата історична спадщина рідного краю.

 

 
Виховна година "День сім'ї"

15 травня 2019 року було проведено виховну годину, присвячену Дню сім’ї, яку провела група К-11 на чолі з класним керівником Романюк Л.І.

 

Мета: виховувати учнів почуття любові й поваги до своєї родини; зацікавити їх пошуками коріння свого роду; дати можливість відчути комфорт і радість від родинного оточення і спілкування; вчити взаєморозумінню, взаємодопомоги, усвідомлення своїх обов’язків; закласти в учнів бажання виявляти увагу й повагу до рідних, творити добро, нести красу в дім своїми думками і вчинками; сприяти розумінню необхідності міцних родинних зв’язків, формувати відчуття гордості за свою велику українську родину.

 
Передвеликодні клопоти


Майстрині Володимир-Волинського ВПУ у передвеликодніх клопотах, докладають максимум зусиль, щоб прикрасити найвеличніше християнське свято!


 
Конкурс краєзнавців

Протягом років здобуття освіти всі ми вивчаємо історію. Нам відомі події, які відбувалися в давні часи у Єгипті та Вавилоні. Ми маємо багато відомостей про Грецію і Рим часів античності чи середньовічну Західну Європу. Докладно аналізуємо процеси, характерні для ХХ століття. Знаємо десятки провідних діячів світової політики чи культури. В той же час, більшість з нас практично не цікавиться подіями та людьми, що мали значний вплив на розвиток нашого краю.

Саме краєзнавству, історії та культурі міста Володимира-Волинського та його околиць був присвячений конкурс «Вивчай історію рідного міста», що проводився 28 березня в Історичному музеї ім. О. Дверницького. Участь у ньому взяли учні та студенти навчальних закладів міста, в тому числі й команда нашого ВПУ у складі Владислава Вавринюка, Дениса Конона, Ярослава Мартинюка і Владислава Юхна.

 

 

Хлопці показали ґрунтовну підготовку і високий рівень знань фактів з історії міста та біографій видатних земляків. Завдяки цьому, а також кмітливості та творчому підходу до вирішення складних завдань наша команда посіла почесне друге місце.

Вітаємо наших юних краєзнавців!

 
Похід на виставу

26 березня група Т-21 разом з класним керівником З.П. Козак, відвідали виставу " Життя як оперета" у КМЦ.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 36
На даний момент 48 гостей на сайті