Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота
Від чого залежить щастя кожної людини на землі?


Від чого залежить щастя кожної людини на землі?

Давайте подумаємо разом. Мабуть, від її здоров’я та здоров’я її родини, можливо, для когось важливою є погода, чиєсь щастя в їжі та одязі. А комусь приносить щастя висока заробітна плата. Для кожного щастя індивідуальне, але Світове щастя неможливе без миру на Землі. Чимало людей щодня ризикують своїм життям, деякі стають випадковими жертвами чиїхось амбіцій та сутичок.

21 вересня – Міжнародний день миру, день, коли кожен має замислитися над ціною миру, його важливістю для жителів всієї планети.

Учні Володимир-Волинського ВПУ взяли участь у флешмобі «Ми за мир»


 
Тиждень протидії булінгу....

13 вересня в групі Т -21 була проведена виховна година "Ми проти булінгу". Після перегляду відеороликів зі статистикою про цькування в школі, учні висловили свої думки стосовно булінгу.

 

 
Інформаційно-просвітницька година

Як добре нам жити і знати,

Вірити,  друзі, весь час,

Що кращого слова, як мама,

Немає у світі для нас


Цими словами учні групи Е – 11 розпочали інформаційно – просвітницьку годину присвячену  Дню Матері

У травні, коли прокидається від сну природа,  коли дзвенить у блакиті пташиний спів,  теплий весняний вітер  приносить свято Матері.

Мама, мамочка,  матуся… Скільки ніжності,  тепла і любові у цьому слові. Учні групи  Е – 11 читали  вірш про маму,  присвячували їй  пісні, бо мама – основа основ.

Шанування матері – один із найсвятіших обов`язків  людини і неоплатних  боргів дітей.

Хай в житті Вам радість буде,

Процвітайте, як той цвіт,

Дай же, Боже, нашим ненькам

Многих, довгих і щасливих літ

Класний керівник групи Е – 11 – Хомич С.В.

 

 
Маки пам`яті

Пам`ять – це не просто частина історії. Пам`ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам`яті тих, хто мужньо боровся із загарбниками в роки Другої світової війни була присвячена інформаційна година, проведена у Володимир-Волинському ВПУ 8 травня.


Ведучі – учениці групи К-11 – коротко нагадали історію війни і внесок українців у перемогу над нацизмом. За допомогою поетичних рядків глядачі сприймали біль і надію воєнного покоління. Завершився захід молитвою за Україну.


 
Діти сонця

В актовій залі Володимир-Волинського ВПУ було проведено інформаційну годину, присвячену Міжнародному дню людей з синдромом Дауна. Її підготували учениці групи К-11 та їх класний керівник Ю.В. Куровський. Лейтмотивом заходу було толерантне ставлення до цих особливих людей, їх особистим якостям та потребі спілкування з оточуючими. Коротко описано історії людей з синдромом Дауна, які не лише досягли успіхів у житті, а й стали всесвітньо відомими особистостями. Приділено увагу діяльності українських організацій, що займаються навчанням та соціалізацією «дітей сонця». Отримання такої інформації, без сумніву, позитивно вплине на ставлення суспільства до людей з особливими потребами, які живуть поряд з нами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 32
На даний момент 44 гостей на сайті