Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота
Виховна година "День сім'ї"

15 травня 2019 року було проведено виховну годину, присвячену Дню сім’ї, яку провела група К-11 на чолі з класним керівником Романюк Л.І.

 

Мета: виховувати учнів почуття любові й поваги до своєї родини; зацікавити їх пошуками коріння свого роду; дати можливість відчути комфорт і радість від родинного оточення і спілкування; вчити взаєморозумінню, взаємодопомоги, усвідомлення своїх обов’язків; закласти в учнів бажання виявляти увагу й повагу до рідних, творити добро, нести красу в дім своїми думками і вчинками; сприяти розумінню необхідності міцних родинних зв’язків, формувати відчуття гордості за свою велику українську родину.

 
Передвеликодні клопоти


Майстрині Володимир-Волинського ВПУ у передвеликодніх клопотах, докладають максимум зусиль, щоб прикрасити найвеличніше християнське свято!


 
Конкурс краєзнавців

Протягом років здобуття освіти всі ми вивчаємо історію. Нам відомі події, які відбувалися в давні часи у Єгипті та Вавилоні. Ми маємо багато відомостей про Грецію і Рим часів античності чи середньовічну Західну Європу. Докладно аналізуємо процеси, характерні для ХХ століття. Знаємо десятки провідних діячів світової політики чи культури. В той же час, більшість з нас практично не цікавиться подіями та людьми, що мали значний вплив на розвиток нашого краю.

Саме краєзнавству, історії та культурі міста Володимира-Волинського та його околиць був присвячений конкурс «Вивчай історію рідного міста», що проводився 28 березня в Історичному музеї ім. О. Дверницького. Участь у ньому взяли учні та студенти навчальних закладів міста, в тому числі й команда нашого ВПУ у складі Владислава Вавринюка, Дениса Конона, Ярослава Мартинюка і Владислава Юхна.

 

 

Хлопці показали ґрунтовну підготовку і високий рівень знань фактів з історії міста та біографій видатних земляків. Завдяки цьому, а також кмітливості та творчому підходу до вирішення складних завдань наша команда посіла почесне друге місце.

Вітаємо наших юних краєзнавців!

 
Похід на виставу

26 березня група Т-21 разом з класним керівником З.П. Козак, відвідали виставу " Життя як оперета" у КМЦ.


 
Інформаційно-просвітницька година "Регіональні особливості українського одягу"

У рамках предметно-методичного тижня з професії кравець. Учні групи К-31, класний керівник Юскевич Л.А. підготували і провели інформаційно-просвітницьку годину "Регіональні особливості українського одягу". Присутні мали змогу переглянути і почути, як одягалися українці 200 і більше років тому, а також переглядати світлини вбрання шили наші бабусі на території нашого регіону. І сьогодні моделі і декору сучасного одягу нерідко грунтується на прекрасних зразках традиційного українського костюма. Народне вбрання не забути як українські традиції та  набувають поширення особливо серед молоді і на свята.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 36
На даний момент 52 гостей на сайті