Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота
Хочеться робити приємні речі

У зимову пору хочеться робити приємні речі не лише людям, а братам нашим меншим :пернатим друзям, яким взимку важко знайти щось смачне. Тому в рамках акції''Майстерня добра'' учні вирішили змайструвати ось такі шедеври.

 

 

 
Зустріч з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатно правової допомоги

В рамках проведення заходів Всеукраїнського тижня права у Володимир-Волинському ВПУ відбулася зустріч учнів першого курсу з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатно правової допомоги Володимир-Волинського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащуком Степаном Миколайович та працівником Володимир-Волинського міськрайонного відділу з питань пробації Самусєвим Олександром Вікторовичем. Зустріч стосувалася актуальних питань прав дитини та адміністративної та кримінальної відповідальності підлітків.

 

 

 
Україна гідна свободи

Вже п'ять років минуло з часу буремних подій Революції Гідності. Ці роки докорінно змінили українців, об'єднавши їх для захисту своєї державності, впевнивши в необхідності евроінтеграції, загартувавши їх у боротьбі за Свободу.

«Україна гідна свободи» - такою була тема відкритої інформаційної години, що відбулася в нашому училищі 20 листопада.  Захід, присвячений Дню Гідності та Свободи,  організували учні групи К-21, а провели Христина Баскакова і Аліна Світящук.  Вони згадали етапи і основні події Революції Гідності 2013-2014 рр., в залі звучали вірші та музичні композиції. Розповідь супроводжувалася кадрами боротьби українців проти режиму Януковича, які свого часу облетіли весь світ, а серце Європи тоді билося на Майдані. Організатори донесли до глядачів думку про те, що ми самі повинні збудувати омріяне нами суспільство, в основу якого мають бути покладені ідеї Майдану.


 
Інформаційно-просвітницька година: А кажеш – не було голодомору?

Український народ пережив багато трагічних подій в своїй історії, серед яких Голодомор 1932 – 1933 років є  найбільшим насильством над українцями.  Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні – час, коли кожен українець вшановує пам'ять  мільйонів українських селян, що загинули  мученицькою смертю від голоду,  заподіяного  сталінським тоталітаризмом  на початку 30-х років ХХ століття.  13 листопада 31 група  операторів-касирів   приєдналась до пам’яті про   мільйони невинних жертв Радянської влади,  яких  злочинно заморили голодом.   Учні Степюк Дар’я та Гнатюк Дмитро   під час інформаційно-просвітницької години розповіли про той час, коли за вказівкою влади  в селян забрали все зерно, в результаті чого зникали  з лиця землі  цілі села і хутори, бо люди  повільно  вмирали від голоду. Віршем «А кажеш – не було  голодомору ?» до   учнів звернувся Панасюк Владислав, який   ще раз нагадав про те, що це був не тільки голодомор,  це був геноцид українського народу.  Дуже зворушливою була пісня   у виконанні Дарини  Калішук « Свіча», якою  учениця донесла  той   віковічний сум за померлими з голоду, який навіки закарбується в пам’яті українського народу.


 
Виховна година на тему "Вплив алкоголю і куріння на організм дівчини"

17.10.2018 учні групи К-31(класний керівник Юскевич Л.А) підготували і провели виховну годину на тему "Вплив алкоголю і куріння на організм дівчини". Розповідь Дубінчук Ж і Вакуліч Б супроводжувались відеофільмом. А Тріль М і Турек С  запропонували глядачам цільову презентацію. Будемо надіятись, що після цієї години спілкування,дівчата зроблять відповідні висновки.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 33
На даний момент 64 гостей на сайті