Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Вхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ЦПО
 
Виховна робота
інформаційно - просвітницька година на тему : "Його величність гудзик"

У рамках предметно - методичного тижня з професії кравець в гр.К-31 проведено інформаційно - просвітницьку годину на тему : "Його величність гудзик".
Присутні мали можливість ознайомитись з асортиментом гудзиків,їх виробництвом, історією виникнення,прикметами. А також було проведено віртуальну екскурсію на швейне виробництво з пошиття джинсів.дівчата мали можливість переглянути,як виготовляють джинси, виконують " потертості",ефекти "рваних джинсів", "опалювання", "випарювання".


 
Небезпеки,які приховує інтернет

Сьогодні інтернет-технології стали природною частиною життя дітей,підлітків,сучасної молоді.Інтернет- джерело великого об'єму найсвіжішої інформації,яка постійно оновлюється.
Невміння працювати з комп'ютером і орієнтуватися в Інтернет- просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати.
Та ніколи не слід забувати і про небезпеки,які приховує інтернет.

В групі К-21 пройшла година спілкування,приурочена до Дня Безпеки в інтернеті.
Бібліотекар училища Алла Вихристенко та класний керівник групи Людмила Юскевич вели розмову з учнями про такі поняття як " інтернет-залежість","ігрова залежність",а також про небезпечні ігри 21 століття: інтернет -квести та ігри з життям та смертю,про необхідність використовувати Інтернет правильно і безпечно

 
Інформаційно-просвітницька година

В рамках тижня суспільно-гуманітарних дисципоін в групі Б-31 було проведено інформаційно-просвітницьку годину присвячену 150-й річниці з дня народження Лесі Українки на тему "Довго щирими цими словами до людей промовлятиму я". Діти підготували доповіді про життєву творчість Л. Українки, читали вірші, слухали пісні на слова поетеси.


 
Сучасне життя неможливе без інтернету.

Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів. Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «просунутих» близьких і друзів.

Про "позитиви та негативи" інтернету сьогодні жваво обговорювали у групі ОП-21.
Соціальний педагог Майя Зеленько підготувала інформаційні буклети з даної теми,а класний керівник Денис Зінь провів обговорення актуальних питань.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 46
На даний момент 37 гостей на сайті