Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Виховна робота
Година спілкування «Толерантність. Як бути толерантним?»

На виховних годинах, що проводяться в групі 21 кравців,ми часто говоримо про те, як берегти своє здоров’я.  Але ніколи не  згадуємо такої риси людини, як толерантність, в аспекті збереження свого здоров’я і здоров’я інших. Саме ця риса дозволяє 50 тисячам японців  цього року  святкувати  100-літній ювілей при доброму здоров’ї. В чому ж секрет?   На виховній годині   під назвою «Толерантність. Як бути толерантним?» Мар’яна  Мульчук розповіла учням групи 21 кравців  про цей секрет.  Він в тому, що японці першими навчились контролювати свої думки. Розуміючи прекрасно, що негативні  думки вбивають не тільки настрій співбесідника, але і його  здоров’я, його майбутнє, - вони взяли і викинули із своєї мови слово «ні». Це дало те, що  кожен з них в школі,  вдома , на роботі контролює свої думки і не дає негативним думкам зіпсувати  життя і майбутнє іншим людям.  На жаль, в нашого народу не розуміють, що думки - це насіння, з якого виростає  наше майбутнє, майбутнє дітей, країни .

 

 

Питання толерантності є дуже актуальним в учнівському колективі.  На протязі навчання інколи виникають  непорозуміння, конфлікти здавалось би на рівному місці. І якби  ми  знали про закони толерантної поведінки, ми б могли б їх уникнути. Учениці групи пригадали, які  конфлікти були в групі і з якими вони   зустрічались в своєму житті, і програли ці ситуації. Ніхто не залишився осторонь від вирішення таких ситуаційних задач. Так,  Катерина Максимець і  Лілія Жур відтворили ситуацію сварки, в якій  показано насилля. Оксана Кулаченко і   Матвійчук Юлія    запропонували   вирішити конфлікт, коли хтось займає твоє місце , на якому ти завжди сидиш.   Колодій Тетяна і Курило Марія програли сценку, в якій  учениця відбирає зошит, та ще і рве його.  Олександра Шурко і  Вікторія  Онишкевич     розіграли момент,  коли   конфлікт вирішується тяганням за волосся. Учениці групи обговорили такі конфліктні ситуації, запропонували свої варіанти  виходу з них. Але всі  прийшли до висновку,  що толерантна розмова з агресивною людиною допоможе в майбутньому задуматись над своїми емоційними вчинками, які  призводять тільки до зла. Треба сказати «ні»  вираженню агресії,  в любій  ситуації бути толерантним, як це роблять японці.

  

 
Виховна робота

22.10.2019 в групі МСЕ-1 пройшла година спілкування у формі круглого столу на тему " Організація об'єднаних націй", де студенти групи виступили з рефератами про ООН. Всім було цікаво послухати історію створення ООН, про іі діяльність у світі. В обговоренні теми активно приймали участь всі студенти групи.

 

 
Засідання методичної комісії класних керівників

Традиційно у жовтні відбувається засідання методичної комісії класних керівників з питань адаптації та вивчення індивідуальних особливостей учнів нового набору.Педагогічний консиліум розпочала соціальний педагог Майя Зеленько,яка повідомила про особливості процесу адаптації,причини труднощів ,що виникають та способи боротьби з негативними проявами. Також узагальнила результати анкетування серед першокурсників та окреслила основні напрями корекційної роботи з учнями групи ризику.


Під час заняття педагоги мали змогу представляти свої групи в ігровій формі ,релаксувати на природі,вирішувати педагогічні ситуації,удосконалювати свої психологічні знання та вміння.

 
Інформаційно-просвітницька година

Свято Покрови, яка здавна вважалася ще й покровителькою козацтва, асоціюється для українців із захистом Вітчизни, боротьбою проти поневолювачів.  З 2014 р. 14 жовтня відзначається ще й День захисника України. Саме нашим захисникам була присвячена інформаційно-просвітницька година, що відбулася 15 жовтня у нашому ВПУ.

Ведучі заходу – Анна Ковальська та Андрій Чуйко -  нагадали присутнім про основні етапи захисту українцями своєї Батьківщини. Козацтво, січові стрільці, українці у вирі Другої світової війни, бійці УПА – всі вони внесли свій вклад у формування українського характеру, волелюбності та незламності.

 

Гідними їх нащадками є герої Майдану та учасники АТО і ООС. До учнів з вітальним словом звернулися учасники бойових дій на Донбасі викладач захисту Вітчизни В.М. Тарасюк та колишній викладач нашого училища, а зараз – військовослужбовець 14 омбр В.С. Семенюк. Не оминули увагою і випускників нашого закладу, що віддали життя за Україну. Їх пам'ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

 
День учнівського самоврядування Володимир-Волинського ВПУ!

Сьогодні справді свято! Відірвалися наповну:  ставили оцінки, читали лекції, слідкували за дисципліною-просто були справжніми педагогами!

 


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 38
На даний момент 21 гостей на сайті