Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Конкурс «Студентська красуня»

Ось перед вами юна українська – зеленоока дівчина Даринка.

Я народилась в селі із назвою Свійчів і ось сама про себе зараз свідчу.

Люблю Волинь, село своє, родину, люблю я рідну мальовничу Україну і місто, у якому я навчаюсь, гуртожиток, в якому проживаю. А ще захоплююсь я творчістю й вокалом, недарма мама це в мені плекала.

В музичній школі флейту я обрала, 5 років гру на ній я теж вивчала. А ще люблю в фут фоб я дуже грати, суперникам голів побільш загнати, бо спорт і музика – це стильно і сучасно, а зараз мені з вами дуже класно,


Узагалі я трошки хвилювалась і в цих змаганнях брати участь я вагалась, але спробувать себе і власні сили сьогодні тут і зараз я рішила.

Так розповіла про себе чарівна та талановита дівчина, переможниця конкурсу «Студентська красуня» Калішук Дарина, групи ОК-11.

У конкурсі змагалися, крім переможниці, ще п’ятеро струнких, модних та привабливих дівчат – це: Кальчик Тамара, Бойчун Віка, Кириченко Валерія, Тачинська Руслана, Рихнюк Вікторія.


Усі дівчата були – просто супер! Вони взяли участь у п’яти конкурсах – це: «Візитка», «Сузір’я талантів», «Закадри хлопця», «Коса-дівоча краса», «Творчий».

У ході випробувань учасниці виявили свої найкращі якості, розкрили приховані здібності і таланти.


Усі присутні змогли вкотре переконатися, що у нашому гуртожитку живуть гарні і ніжні, стильні і модні веселі та розумні дівчата.

Нехай тепло їхніх сердець ще довго зігріває наші душі.

 
На даний момент 67 гостей на сайті