Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Збори Ради гуртожитку "Лідер"

Колектив,у якому розвинена система самоврядування перешкоджає появі угруповань негативного спрямування, допомагає суттєво поліпшити позаурочну роботу,згуртовує учнівський колектив і посилає відповідальність учнів за доручену справу.

У гуртожитку Володимир-Волинського ВПУ ініціатором і організатором більшості виховних заходів є Рада гуртожитку «Лідер». Вона обирається  з числа найбільш авторитетних і активних учнів. Голові Ради гуртожитку, яка обирається щорічно,підпорядковані шість секторів: «Успішне навчання», «Правопорядок», «Спорт і здоров`я», «Праця і порядок», «Дозвілля», «Інформація». Кожен сектор має свого керівника,проводить роботу за щомісяця на засідання.

«Лідер» забезпечує дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку,керує роботою з самообслуговуванням,проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану,організовує конкурси – огляди  на кращу кімнат, виховує в учнів почуття відповідальності за  збереження державного майна, пильнує за економією світла, води. Це сприяє формуванню почуття господаря й господарської відповідальності, підприємливості викоріненню шкідливих звичок.

Найважливішим органом учнівського самоврядування гуртожитку є Загальні учнівські збори,які скликаються не рідше 2-х разів на рік і розглядають важливі питання,які стосуються життя в гуртожитку.

Заступник ознайомила учнів з їхніми правилами й обов’язками,попередила про дотримання учнями належної  дисципліни, правил співжиття, санітарно – гігієнічних правил проживання в гуртожитку.

Інструктаж з правил протипожежної безпеки та навчання безпечної поведінці провела вихователь гуртожитку.

Комендант попередила учнів про те , що знищений або зіпсований інвентар з його вартістю в порядку, встановленому чинним законодавством, а кімнати здаються училищу в стані відповідно до приймального акту «Про передачу кімнат»

Загальними зборами було обрано голову та склад учнівської Ради гуртожитку. Також обговорено основні напрямки діяльності учнівського самоврядування.

Рішення загальних зборів ухвалили більшістю голосів і воно є обов’язковим для виконання кожним учнем нашого дружнього колективу.

 
На даний момент 30 гостей на сайті