Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Гуртожиток
Наш гуртожитокЗнайомство з гуртожитком- завантажити

 
Святковове богослужіння у домовому храмі Святої Великомучениці Тетяни

Про важливість духовного зростання для молодої людини,про щастя жити саме у цьому складному часі та можливість змінити його на краще, про важливість життєвого вибору та ще про багато важливих речей говорили з учасниками святкового богослужіння у домовому храмі Святої Великомучениці Тетяни священники,зокрема о.Ігор та о.Тарас. Учні молилися за Україну,за здоров'я своїх рідних,за українських вояків,що захищають наш спокій, та можливість навчатися в мирі та спокої.

 

 
Віват, першокурснику!

Так називалася розважальна програма в гуртожитку Володимир -Волинського ВПУ . Вона була присвячена нашим дорогим першокурсникам,які креативно себе представили, показали цікаві сценки з учнівського життя, усмішки. Було весело та цікаво!!!

 

 
Мандрівка в історію

Переміститися в часі на 100 років назад, власноруч доторкнутися до історії, відчути зв'язок з минулими поколіннями… Саме це вдалося зробити ученицям групи К-21. 25 вересня вони першими цього навчального року відвідали Етнографічний музей нашого училища, який знову гостинно відкриває свої двері.

Протягом екскурсії, проведеної керівником групи викладачем історії Ю.В. Куровським дівчата оглянули колекцію предметів інтер'єру селянського житла ХІХ – поч. ХХ ст., знарядь праці, виробів народних умільців. Особливо майбутніх кравців зацікавили предмети, що використовувалися для виготовлення, прання та прасування одягу. Вони із захопленням оглянули веретена, механічні прядки, праники, рубелі, чавунні праски, якими користувалися, напевно, ще їхні прабабусі. Особливу увагу відвідувачі звернули на зразки селянського вбрання, представлені в експозиції музею і навіть скористалися можливістю дещо приміряти…

 

По завершенні екскурсії учні активно ділилися враженнями. А наш музей очікує нових відвідувачів, охочих помандрувати в історію.

 
Конкурсно – розважальна програма «Кльова пара

У переддень Дня студента в гуртожитку Володимир – Волинського ВПУ відбулося веселе шоу конкурсно – розважальна програма «Кльова пара».

У ній взяли участь чотири пари – це восьмеро талановитих, сильних і красивих дівчат та хлопців нашого гуртожитку: Корнелюк Олександр (гр. Е-1) і Дубінчук Жанна (гр. К-21), Томчук Володимир (гр. Е-21) і Каган Оксана (гр. К-21), Яценюк Сергій (гр. Е-11) і Козюк Ольга (гр. К-31), Вознюк Іван (гр. Зв -31) та Штик Наталія (П-1).

 

Для хлопців були такі випробування як віджимання від підлоги, плетіння дівочої коси. У результаті ми ще раз переконалися,  які у нас мужні й умілі хлопці.

 

 

Дівчата ділилися стародавніми рецептами приготування каші з гарбуза, бануша,  кров’янки чи вареного кендюха.

Неймовірно, що конкурсантки могли упізнати  свого партнера із закритими очима по дуже цікавій частині тіла – по вуху.

 

 

Учасники програми довели, що добре знають один одного. Правильну відповідь давали на запитання, чи вміє, наприклад дівчина доїти корову, а хлопець косити не «бабло», звичайно, а сіно або який розмір ноги ц хлопця і скільки важить його дівчина.

Свої артистичні здібності конкурсанти розкрили у конкурсі «Представлення» і ще раз представити себе у романтичному танці, що був заключною частиною конкурсної програми.

Переможцями стали і здобули титул «Кльова пара» - пара під номером три Томчук Володимир і Каган Оксана. Вони отримали винагороду один вихідний день в училищі. А глядачі і гості вечора отримали у подарунок довгоочікувану святкову дискотеку!

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
На даний момент 14 гостей і 1 користувач на сайті