Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Вхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ЦПО
 
Гуртожиток
Ворожіння на Андрія

Ворожіння на Андрія- давня українська традиція,що крізь віки дійшла до нашого часу.
Кожного з нас цікавить наше майбутнє , а особливо дівчат.
Так,напередодні Андрія дівчата, мешканці гуртожитку Володимир -Волинського ВПУ, відтворили обряд ворожіння на судженого.
Дійством керували:ні,не ворожки,а вихователі гуртожитку.
Ворожили при свічках,у темряві і тиші,на воді,і на зерні,з перснем та гребінцем,стрічкою та лялькою.
Дівчата одна з одної жартували,веселилися.
Вірили не вірили,а все ж трішки хвилювалися,бо всім хотілося заміж за молодого парубка.
Проте варто пам'ятати,що до результатів Андріївських ворожінь треба ставитися з почуттям гумору,адже доля- це те,що створюємо ми самі.

 
Наш гуртожитокЗнайомство з гуртожитком- завантажити

 
Святковове богослужіння у домовому храмі Святої Великомучениці Тетяни

Про важливість духовного зростання для молодої людини,про щастя жити саме у цьому складному часі та можливість змінити його на краще, про важливість життєвого вибору та ще про багато важливих речей говорили з учасниками святкового богослужіння у домовому храмі Святої Великомучениці Тетяни священники,зокрема о.Ігор та о.Тарас. Учні молилися за Україну,за здоров'я своїх рідних,за українських вояків,що захищають наш спокій, та можливість навчатися в мирі та спокої.

 

 
Віват, першокурснику!

Так називалася розважальна програма в гуртожитку Володимир -Волинського ВПУ . Вона була присвячена нашим дорогим першокурсникам,які креативно себе представили, показали цікаві сценки з учнівського життя, усмішки. Було весело та цікаво!!!

 

 
Мандрівка в історію

Переміститися в часі на 100 років назад, власноруч доторкнутися до історії, відчути зв'язок з минулими поколіннями… Саме це вдалося зробити ученицям групи К-21. 25 вересня вони першими цього навчального року відвідали Етнографічний музей нашого училища, який знову гостинно відкриває свої двері.

Протягом екскурсії, проведеної керівником групи викладачем історії Ю.В. Куровським дівчата оглянули колекцію предметів інтер'єру селянського житла ХІХ – поч. ХХ ст., знарядь праці, виробів народних умільців. Особливо майбутніх кравців зацікавили предмети, що використовувалися для виготовлення, прання та прасування одягу. Вони із захопленням оглянули веретена, механічні прядки, праники, рубелі, чавунні праски, якими користувалися, напевно, ще їхні прабабусі. Особливу увагу відвідувачі звернули на зразки селянського вбрання, представлені в експозиції музею і навіть скористалися можливістю дещо приміряти…

 

По завершенні екскурсії учні активно ділилися враженнями. А наш музей очікує нових відвідувачів, охочих помандрувати в історію.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6
На даний момент 53 гостей на сайті