Сак Вадим Андрійович Array Друк Array

Народився Вадим Сак 21 серпня 1993 у місті Володимирі-Волинському. Пізніше разом із сім'єю майбутній воїн проживав у селі Хотячів Володимир-Волинського району. Вадим Сак закінчив Володимир-Волинське ВПУ у 2011 році за професією слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів,  у тому ж 2011 році був призваний до лав Збройних сил України, в 24-й окремій механізованій бригаді в місті Яворів. Після закінчення строкової служби продовжив службу в частині за контрактом старшим механіком-водієм. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройної  агресії Росії, брав участь у визволенні  Слов'янська,Сіверська,  Лисичанська, боях під Луганськом. 10 червня 2015 року разом із своїм підрозділом воїн потрапив під мінометний обстріл у районі траси «Бахмутка» та отримав у цьому бою смертельні поранення.  

Удома у загиблого героя залишились мати та молодша сестра. Похований Вадим Сак на кладовищі у рідному селі Хотячів.

 Класний керівник Вадима Нестерук Валерій Васильович згадує: «З перших днів навчання Вадим зарекомендував себе старанним, врівноваженим хлопцем, був дуже добросовісним. Одногрупники його поважали». «Вадим, на перший погляд, був дуже тихим і непомітним, але вражала його серйозність, «дорослість»», - таким пригадує його  Богдан Наталія Володимирівна, викладач української мови та літератури. «Вадим був скромним, тактовним учнем, ніколи не конфліктував з викладачами, з повагою ставився до всіх, хто його оточував» - це спогади майстра виробничого навчання Комзюка Анатолія Платоновича.

13 серпня 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).


 
На даний момент 40 гостей на сайті