З ініціативи учнівського парламенту" Профі" в училищі провелася акція"Скринька Добра"
Усі бажаючі мали змогу принести речі, якими вже не користуються для тих, хто їх зараз дуже потребує.
Не будь байдужим! Допоможи тому,хто знаходиться у скруті.
|
Єдиної офіційної дати у свята немає, кожна країна обирає свій день. Свято День бабусі з`явився завдяки ініціативі Квіткового Бюро Голландії, яке запропонувало вітати в цей день дідусів і бабусь, радувати їх і дарувати букети квітів або красиві кімнатні рослини. Будь-яка бабуся дуже зрадіє, побачивши своїх онуків з квітами. Це свято допомагає різним поколінням ставитися один до одного з теплотою і розумінням, усвідомлювати, що вони улюблені і потрібні своїм близьким. Добре, що придумали такий привід, щоб сказати бабусі красиві слова, оцінивши її ніжні турботливі руки і добре серце. У Польщі цьому святу відведено два дні – 21 січня святкується День бабусь, а 22 січня – День дідусів. У ці дні за традицією онуки дарують бабусям і дідусям квіти та подарунки, а бабусі печуть для онуків солодкі пироги. У Франції День бабусь – національне свято, відзначається він в першу неділю березня. У цей день багато туристичні фірми влаштовують для бабусь з онуками безкоштовні туристичні поїздки по країні, в ресторанах складається спеціальне святкове меню, а у всіх магазинах – і у великих, і в маленьких – створюються відділи для бабусь, де тільки вони можуть купити товари зі знижкою . У 2005 році до святкування приєдналася й Італія. Там День бабусь і дідусів відзначається в першу неділю жовтня. Цей день був обраний не випадково – у католицькому календарі він присвячений ангелів-охоронців, а адже часто в сучасних сім’ях роль ангела-хранителя виконують саме бабусі й дідусі. У Туреччині в 2008 році 8 лютого був оголошений Міжнародним днем бабусь і дідусів. У Канаді і в Америці точної дати для свята немає, він відзначається в наступну, за Днем праці, неділю вересня. Подарунки у цей день обов’язкові, онуки проводять з бабусями і дідусями весь день. У Канаді існує традиція в будь-яку погоду влаштовувати в цей день загальносімейне барбекю у дворі будинку. Більшість бабусь і дідусів кажуть, що «онуків люблять більше, ніж власних дітей». Адже онуки дозволяють відчувати себе молодшими, радіти життю і знову грати в «батьків».
Дорогі БАБУСІ і ДІДУСІ!
Вітаємо Вас зі святом!
Бажаємо щастя, здоров'я і сили,
Щоб довгі літа плечей не схилили,
Щоб спокій і мир панували на світі,
Щоб радість знайшли Ви в онуках і дітях!
Хай доля дарує Вам щирі хвилини -
У дружньому колі і в колі родини!
|
А все це почалося з мультиків...
Сучасні технології дозволяють зараз кваліфікованим аніматорам витворяти на наших блакитних екранах таке, про що в далекому 1892-му році навіть і не мріяли, і навіть (майже напевно) це ще не могло б наснитися в самому казковому сні.
Отже, у французькому місті Парижі, 28-го жовтня 1892-го року, якийсь ентузіаст, чарівник, популяризатор науки і художник, винахідник і невимовний романтик Еміль Рейно провів демонстрацію дивного для його сучасників видовища - «оптичного театру».
Місце демонстрації було вибрано ним дуже символічно - це був «Кабінет фантастики» в залі музею Гревен.
Демонстрація носила назву в дусі глибокої народної французької вуличної культури - «пантоміма що світиться», де нехитрі мальовані картинки скоювали такі ж нехитрі, але абсолютно дивовижні рухи.
Звичайно ж публіка була в захваті.
Зараз-то ми розуміємо, чому.
А кому не подобаються мультики?
А якщо комусь і не подобаються, то це буде лукавство, адже всі ми колись були дітьми і всі любили ті чи інші казки, особливо ті, які можна було побачити на екранах в кіно і телевізорі.
З тих давніх пір анімація зазнала безліч революційних змін, а майбутнє обіцяє ще і ще.
До 110-ти річчя цієї, колись новаційної демонстрації, в 2002-му році, паризьке відділення «Міжнародної Асоціації анімаційного кіно», на знак вдячності та поваги до цього аніматора-першопроходця запропонувало заснувати нове міжнародне щорічне свято - «Міжнародний день анімації», в який аніматорами практично переважної більшості країн проводяться символічні прем’єрні покази самих різноманітних анімаційних фільмів з розряду «The best».
Вдячна публіка цілий рік з нетерпінням очікує цієї дивовижної події.
Значення та внесок анімаційного кіно в розвиток і життя нашого суспільства не можна недооцінювати, адже анімація надає яскраву можливість виражати практично неосяжну, чуттєву й емоційну сутність як внутрішнього, так і оточуючого нас світу, робить істотний інформаційний вплив.
Зі святом анімації і приємного перегляду Вам!
|
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни.
Її причини, її наслідки.
Це була перемога зі сльозами на очах.
Це були сльози радості і одночасно сльози горя.
Це не можна описати простими словами.
Складні формулювання так само не підійдуть.
Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.
Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому.
Інакше це може повторитися.
І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!».
Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!
З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література.
Відзнято безліч відеоматеріалу.
Все це доступно, лише ідуть з життя справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ.
Ми не будемо забувати їх свідчень!
У нашому календарі є чимало дат, які нагадують нам про ті далекі роки.
Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну.
День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.
Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.
До кінця війни залишалося ще пів року.
День визволення України від фашистських загарбників був вписаний тоді до національного календаря сучасної України.
Це відобразилося в Указі Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.
Будемо пам’ятати і не забувати!
У цей День вшануймо увсіх, хто забезпечив це звільнення!
Добра пам’ять про Вас завжди буде жити в наших серцях.
З Днем визволення України!
|
|
|