Корисні посиланняПарламентський вісник "Профі"
Втілення в життя соціального проекту «Віддай людині крихідку, себе – за це душа наповнюється світлом»

23 жовтня члени учнівського парламенту « Профі» зустрілися з метою обговорення втілення в життя соціального проекту «Віддай людині крихідку, себе – за це душа наповнюється світлом». Учасники активно обговорювали основні аспекти побудови структури проекту, визначили мету результати реалізації проекту.

Робити добро – це органічна потреба для кожної людини. Благодійна діяльність формує такі риси, як доброта, милосердя, толерантність.

Хотіти – це мало, треба діяти, допомагати тим, хто цього потребує. І  тоді почуваєшся не стороннім спостерігачем за бурхливим життям, а активним його учасником чим більше добра буде зроблено, тим менше на землі лишиться зла.

Структура проекту

Мета проекту: створення сприятливих умов для набуття учнями досвіду благодійної діяльності, громадянської активності, практичного здійснення доброчиності шляхом включення у волонтерську роботу учнівської молоді, збір коштів для встановлення стели пам’яті.

Учасники проекту: учні, педагоги, батьки.

Опис діяльності:

План реалізації проекту

 1. Організація ярмарки – виставки серед учнів училища до Дня студента ( 13.11.17 – 17.11.17р)
 2. Відкриття учнівського кафе «Наука ароматів»
 3. Проведення благодійної ярмарки вживаних речей.
 4. «Подаруй дитині радість» - збір дитячих іграшок для садочків, для дітей соціально незахищених категорій.
 5. Спортивні змагання між педагогами та учнями.
 6. Благодійна дискотека.

 Результати реалізації проекту.

 1. Завдяки волонтерській діяльності учнів відчувають власну значущість як активні діячі громади.
 2. Отримують практичний досвід благодійної діяльності.
 3. Учасники проекту набувають досвіду роботи в команді.
 4. Зростає почуття милосердя, співчуття, формується небайдуже ставлення до чужих проблем.
 5. Навчитися бачити проблеми інших людей, досліджувати їх, втілювати в життя поставлені завдання та доводити справу до кінця.
 6. Основна мета: збір коштів для встановлення  Стели Пам’яті для увіковічення пам’яті героїв Революції Гідності та учасників АТО – випускників ПТНЗ.
 
День самоврядування.

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято –  День Учителя!

 


Робота вчителя не має аналогів у світі. Вчитель –  першовідкривач і дослідник, бо досліджує таємниці і загадкові світи дитячих дум. То ж вам людям не легко, але такої необхідної на Землі професії, ми складаємо величальні слова подяки. Щорічно члени учнівського парламенту «Профі» в цей урочистий день дають змогу нашим шановним педагогам відпочити і самостійно організовують проведення уроків. Учні з великим інтуазіазмом віднеслися до підготовки та проведення занять: брами консультації, готували конспекти, були одягнені у відповідний «дресс-код», виставляли оцінки, записували у рапорт і звичайно вітали і ще раз вітали своїх педагогів.

 Учнівський парламент «Профі»


 
Свято день вчителя

Щороку щедра та барвиста осінь дарує нам величне свято – День Вчителя. У цьому навчальному році до осінніх щедрот долучився із своїми вітаннями учнівських парламент «Профі». Учні подарували своїм педагогам справжнісінький урок, у якому було все: і емоційне налаштування, і актуалізація опорних знань (впізнавання колег за дитячими фото), і фізкультхвилинка, і навіть веселий відеофільм про «приховані таланти викладачів». Усі на «уроці» отримали відмінні оцінки і чудовий настрій.

 

 


 
Скринька добрих справ

13 квітня волонтери Володимир-Волинського вищого професійного училища завітали до ветерана праці Володимир-Волинського ВПУ Богдан Галини Федорівни і привітали її з наступаючим Великоднем, допомігши у прибиранні прибудинкової території.


 
Скринька добрив справ

Скринька добрих справ Володимир-Волинського ВПУ поповнилась ще однією подією: учні першого курсу взялися упорядкувати адміністративну територію біля приміщень Володимир-Волинської Єпархії та благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі»


 
Сторінка 1 з 2
На даний момент 30 гостей на сайті