Корисні посиланняКандидат у президенти учнівського парламенту Лукянчук Юрій Сергійович

Лукянчук Юрій Сергійович

Навчаюся на другому курсі в Володимир-Волинському ВПУ. Народився 29 липня 1999р. Надаю перевагу спорту, тому й займаюся туризмом. Я є призером змагань з спортивного орієнтування. Також я 2 роки займався боксом, де займав призові місця.

Коли я стану президентом:

Спершу, зосереджу свою увагу на дієвості учнівського самоврядування.

Оберу міністрів освіти, культури, екології, милосердя, дозвілля та спорту.

Міністерство освіти буде пильнувати за навчанням учнів, підводити підсумки навчання в кінці кожного місяця, а результати будуть оголошуватися на загальношкільній лінійці в понеділок. Слабким учням, які погано засвоюють матеріал надаватиметься допомога на перерві чи після уроків.

Міністерство культури займатиметься організацією культурно - масових заходів. Зробимо більше вечорів відпочинку з умовою, що всі старшокурсники прийматимуть активну участь у їх підготовці та проведенні. Проведемо конкурс "Міс училища" та "Містер училища".

Міністерство спорту організовуватиме різні спортивні конкурси та змагання. Проведемо змагання з футболу і волейболу між командами вчителів та учнів. Прикладемо максимум зусиль для покращення роботи гуртку туризму. Організовуватимемо туристичні поїздки визначними місцями України..

Міністерство дозвілля сприятиме створенню секційних занять із в’язання, вишивки, малювання, танців, де самі між собою ділитимемось власними вміннями і навиками та прагнутимо всесторонньо розвиватися, вести здоровий спосіб життя, корисно і цікаво проводитимо час із товаришами та однолітками.

Міністерство милосердя буде надавати допомогу ветеранам та малозабезпеченим сім’ям , дітям – сиротам, дітям – інвалідам. Проводитимемо акції "Серце до серця”, доброчинні заходи, співпрацю з психологами училища для надання допомоги учням з неблагонадійних сімей. Будемо сприяти проведенню зустрічей з ветеранами війни.

Міністерство екології організовуватиме прибирання на території училища, слідкуватиме за станом клумб, залучатиме усіх бажаючих до акцій , буде підтримувати чистоту вулиць міста. Проведемо конкурс на найбільшу кількість зданих використаних батарейок й акцію"Допоможи птахам” .

Щоб зробити наше  життя яскравішим та різноманітнішим, я пропоную:

- організацію святкових конкурсних програм;

- введення номінації "Найчистіший клас”;

- появлення нових посад: училищний фотограф і журналіст;

- проводити інтелектуальні ігри серед паралельних груп;

- зберегти же існуючі училищні традиції;

- організовувати змістовний відпочинок у позаурочний час, залучаючи до вечорів, дискотек, концертів, конкурсів, оформлення залів;

- організовувати роботу "книжкових лікарень”;

- запровадити спортивні заходи, змагання ,туристичні зльоти;

- проводити бесіди та лекції щодо пропаганди здорового способу життя, охорони здоров’я і безпеки життєдіяльності учнів.

- Здійснювати нагляд за училищною та спортивною формою учнів.

 
На даний момент 12 гостей на сайті