Корисні посиланняУчнівське самоврядування
Привітання з 8 березня!


Напередодні 8 березня учні парламенту "Профі" на чолі з президентом Лукянчуком Юрієм провели інформаційно-просвітницьку годину присвячену Міжнародному жіночому дню.

 


Хлопці вітали дівчат гарними віршованими рядками, висловлювали слова подяки за доброту, за щирість і ласку, за любов. Також поділилися цікавими фактами щодо історії виникнення цього свята. Віка Бичко подарувала усім вірш "Я просто жінка", а завершила інформаційно-просвітницьку годину Калішук Дарина піснею "Мама"


 
Інформаційно-просвітницька година

 

Учні групи Е-21 під керівництвом класного керівника Коби С.Л підготували і провели інформаційно-просвітницьку годину, присвячену річниці Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Захід провели учні Гасяк Сергій і Лукянчук Юрій (Президент учнівського парламенту) в якому розповіли про геноцид проти українського народу.

 
У Володимир-Волинському ВПУ новий президент учнівського парламенту

8 листопада у нашому училищі відбулися вибори президента учнівського парламенту "ПРОФІ"

Протягом місяця четверо кандидатів у президенти боролися за голоси виборців. У своїх передвиборчих програмах кандидати обіцяли зробити цікавими, активнішими, веселішим життя учнівського колективу. І ось нарешті у переповненому залі училища востаннє вони звернулись до своїх виборців як кандидати. Промови відзначалися емоційністю, виваженістю аргументів, переконливістю. І ось виборчі бюлетені у скринці!

Лічильна комісія оприлюднила результати...

Президентом училища стає Лук'янчук Юрій, учень групи Е-21!

Усі кандидати і вже президент дякують своїм виборцям за підтримку.

Президент "ПРОФІ" запросив своїх суперників до співпраці в парламенті, адже йому потрібна підтримка від людей цікавих, небайдужих, сміливих, а головне - працьовитих.

Отже, вибори відбулися. Дирекція ВПУ та учнівських колектив вітає Лук'янчука Юрія з обранням на таку високу посаду і бажає наснаги у роботі лідера учнівського самоврядування.

 
Кандидат у президенти учнівського парламенту Лукянчук Юрій Сергійович

Лукянчук Юрій Сергійович

Навчаюся на другому курсі в Володимир-Волинському ВПУ. Народився 29 липня 1999р. Надаю перевагу спорту, тому й займаюся туризмом. Я є призером змагань з спортивного орієнтування. Також я 2 роки займався боксом, де займав призові місця.

Коли я стану президентом:

Спершу, зосереджу свою увагу на дієвості учнівського самоврядування.

Оберу міністрів освіти, культури, екології, милосердя, дозвілля та спорту.

Міністерство освіти буде пильнувати за навчанням учнів, підводити підсумки навчання в кінці кожного місяця, а результати будуть оголошуватися на загальношкільній лінійці в понеділок. Слабким учням, які погано засвоюють матеріал надаватиметься допомога на перерві чи після уроків.

Міністерство культури займатиметься організацією культурно - масових заходів. Зробимо більше вечорів відпочинку з умовою, що всі старшокурсники прийматимуть активну участь у їх підготовці та проведенні. Проведемо конкурс "Міс училища" та "Містер училища".

Міністерство спорту організовуватиме різні спортивні конкурси та змагання. Проведемо змагання з футболу і волейболу між командами вчителів та учнів. Прикладемо максимум зусиль для покращення роботи гуртку туризму. Організовуватимемо туристичні поїздки визначними місцями України..

Міністерство дозвілля сприятиме створенню секційних занять із в’язання, вишивки, малювання, танців, де самі між собою ділитимемось власними вміннями і навиками та прагнутимо всесторонньо розвиватися, вести здоровий спосіб життя, корисно і цікаво проводитимо час із товаришами та однолітками.

Міністерство милосердя буде надавати допомогу ветеранам та малозабезпеченим сім’ям , дітям – сиротам, дітям – інвалідам. Проводитимемо акції "Серце до серця”, доброчинні заходи, співпрацю з психологами училища для надання допомоги учням з неблагонадійних сімей. Будемо сприяти проведенню зустрічей з ветеранами війни.

Міністерство екології організовуватиме прибирання на території училища, слідкуватиме за станом клумб, залучатиме усіх бажаючих до акцій , буде підтримувати чистоту вулиць міста. Проведемо конкурс на найбільшу кількість зданих використаних батарейок й акцію"Допоможи птахам” .

Щоб зробити наше  життя яскравішим та різноманітнішим, я пропоную:

- організацію святкових конкурсних програм;

- введення номінації "Найчистіший клас”;

- появлення нових посад: училищний фотограф і журналіст;

- проводити інтелектуальні ігри серед паралельних груп;

- зберегти же існуючі училищні традиції;

- організовувати змістовний відпочинок у позаурочний час, залучаючи до вечорів, дискотек, концертів, конкурсів, оформлення залів;

- організовувати роботу "книжкових лікарень”;

- запровадити спортивні заходи, змагання ,туристичні зльоти;

- проводити бесіди та лекції щодо пропаганди здорового способу життя, охорони здоров’я і безпеки життєдіяльності учнів.

- Здійснювати нагляд за училищною та спортивною формою учнів.

 
УВАГА! УВАГА! УВАГА!


 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 26 гостей і 2 користувачів на сайті