Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняЯк розвинути пам’ять

Думайте

Вчіться не тільки відповідати на запитання, а й ставити їх. Спробуйте посперечатися з автором, висуваючи при цьому свої аргументи. Якщо відповіді на ваші запитання є в книзі, — ви проконтролюєте себе, якщо ні, — спробуйте відповісти самі, перевіривши одночасно переконливість авторської позиції.

Цікавтесь

Щоб добре запам’ятати, потрібно мати зацікавленість. Потрібна установка на запам’ятовування, інтерес, які поліпшать роботу довгострокової пам’яті та загальну працездатність.

Будьте готові

Поміркуйте над тим, що ви знаєте про запропоновану тему, оцініть, наскільки нові дані поповнять ваші знання.

Не топчіть сліди

Найкращий спосіб забути щойно вивчене — спробувати зразу запам’ятати щось потрібне. Знаючи це, не вчіть фізику після математики, а історію після літератури.

Озирніться довкола

Це ефективний спосіб боротьби із забуванням. Уявіть обставини, за яких відбувається явище, і ви зможете все згадати, тому що одночасні враження мають властивість викликати одне одного.

Учіть від А до Я

Вся інформація має сприйматися як щось ціле, а не як окремі уламки чогось невідомого. Краще над матеріалом попрацювати упродовж кількох днів, ніж у гонитві за швидким результатом забути вже до наступного ранку.

Дійдіть до суті

Перш ніж запам’ятати основні думки, відомості, потрібно зрозуміти їхню суть, пов’язати головні думки із засвоєним раніше матеріалом. Міцно Запам’ятовуйте те, що зрозуміле і поєднане з теперішніми знаннями.

 Виберіть головне

Хто прагне запам’ятати все, той не запам’ятає майже нічого.

Нічого не запам’ятовуйте «в лоб».

Пам’ятай відмовлятися працювати, коли над нею чинять насильство. Не запам’ятовуйте навмисне. Запам’ятовувати навмисне не годиться, але кожне сприйняття має бути якомога повнішим.

Не все одразу

Щоб оволодіти знаннями, ми йдемо по спіралі. І за такого руху кількість перетворюється на нову якість. краще, коли, ознайомившись цілком з усіма матеріалами, ми повертаємося до нього втретє чи вдесяте, постійно наближаючись до розуміння істини.

 
На даний момент 11 гостей на сайті