Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняПам’ятка «Хочу сподобатись…»

Що ж справляє найбільше враження на людину при знайомстві?

  1. Перше, що впадає в око, - це зачіска, яка може цілком змінити обличчя. Тому, якщо ви хочете, щоб на вас звернули увагу в гурті людей, - змініть зачіску, а ще завжди дбайте про своє волосся,щоб справляти гарне враження.
  2. Після зачіски ми звертаємо увагу на очі, які, як відомо, - дзеркало душі. Очі можуть бути добрими, холодними, променистими, хитрими, злими, лагідними тощо. Вони ніби налаштовують на певний лад: довірливий, напружений, агресивний. Стежте за тим, які почуття випромінюють ваші очі.
  3. Безумовно, нас дуже приваблює усмішка людини, особливо, якщо вона лагідна і привітна, а не зла й іронічна. Якщо хочете сподобатись людині – усміхайтесь, вчіться усміхатися, робіть спеціальні вправи перед дзеркалом. Усміхайтесь – це не боляче!
  4. Бідність міміки створює враження понурості, непривітності. Звертайте увагу на динамічність власної міміки, не бійтесь виражати обличчям свої найкращі почуття.
  5. У кожної людини є також певна манера поведінки, жести, хода, рухи тіла. Намагайтесь уникати рухів, що можуть відвернути від вас людей.
  6. Дуже важлива мова. Одне і те саме можна вимовити привітно і шанобливо, а можна – злісно і сердито. Простежте за своїми інтонаціями, і ви побачите, як одразу зміниться ставлення до вас.
  7. Одяг людини теж впливає на її сприйняття. Ним ми можемо виражати своє ставлення – повагу чи неповагу.

Здавна відомо, що перше враження є найсильнішим. Воно надовго зберігається у свідомості. Тому легше одразу справити перше позитивне враження, ніж потім його переробити. І перш ніж зустрічатися з людьми, подбайте про те, яке враження ви на них справите.

 
На даний момент 11 гостей і 1 користувач на сайті