Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняАдаптація учнів до навчання у ВПУ

 

Зі вступом підлітка до ПТНЗ відбуваються кардинальні зміни у його життєвій ситуації, соціальній ситуації розвитку, помітно змінюється й провідний вид діяльності. Так,  зокрема, учень часто змінює місце проживання.

Значна частина учнів переїздить з невеличких містечок і сіл де їх усі знають, де діють свої неписані закони і правила поведінки, до великих міст, у яких немає ні знайомих, ні родичів, де існує, почасти своя, незнайома для дитини субкультура. Такі зміни зумовлюють необхідність пристосовуватися до нового соціального і фізичного середовища, засвоювати або формувати нові форми поведінки і спілкування.


Соціальним педагогом Вол-Вол ВПУ Зеленько М.О., вивчається процес адаптації учнів нового набору до умов навчання. В групах проведені діагностичні обстеження за метода диками: «Анкета першокурсника», «Проективні методики», «Темперамент», «Адаптація».

За результатами діагностики проведені індивідуальні консультації для викладачів та класних керівників. Надані практичні рекомендації щодо покращення процесу адаптації учнів нового набору.


 
На даний момент 26 гостей на сайті