Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняРекламна компанія соціально – психологічної служби Володимир-Волинського ВПУ

З метою адаптації учнів до вимог соціального середовища і створення умов для її сприятливого розвитку, соціальний педагог Зеленько  М.О проводить щорічну рекламну компанію соціально – психологічної служби ВПУ.

Будь-які перехідні періоди життя і діяльності дітей визивають специфічні проблеми, які потребують особливої уваги педагогів.

 


В охороні психічного здоров`я підлітків важлива роль належить адаптації до нових умов середовищ. Проте будь-які зміни не лишають безслідно. І щоб дитині успішно подолати цей перехідний кризовий етап свого життя їй потрібна допомога психолога і соціального педагога.

З метою адаптації першокурсників соціальний педагог Зеленько М.О. проводить технологічну гру «Попереду у нас – навчання в училищі»

Завдання гри:

  • Діагностика соціальної зрілості вміння спілкуватися з однолітками
  • Створення ситуацій які спокушають до співпраці, взаємодопомоги і підтримки
  • Виявлення сподівань, тривог, пов’язаних з початком навчання в училищі

Учні із задоволенням беруть участь в даному дійстві. Діти дуже винахідливі; у них, як правило завершується з позитивними емоціями та гарними настроєм.

Розповідаючи про особливості роботи соціально – технологічної служби.

М.О. акцентує увагу на тих проблемах з якими учні можуть звернутися за допомогою.

Основним завданням служби і забезпечення процесу соціалізації учнів у навчально-виховній діяльності, захист їхнього психічного, фізичного, соціального і духовного здоров`я, сприяння педагогічно соціальному і безконфліктному входженню молодої людини у світ дорослих, підготовка до самостійного життя в суспільстві, виховання та розвиток творчої особливості.

 

 
На даний момент 9 гостей і 1 користувач на сайті