Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняНЕРОЗДІЛЕНЕ КОХАННЯ

 Парочки закоханих чомусь викликають роздратування, розповіді друзів про неземну любов – заздрість, а подушка щовечора мокра від сліз... Щодня питаеш у себе, чому в інших усе так чудово, а ти страшдаєш? Ці симптоми розтлумачити нескладно. Діагноз – нерозділене кохання.

Д

руга половинка розлюбила, а твоє церце ще палає... Та навіть якщо стосунків ще не було – боляче і гірко все одно. Настав час діяти, адже чорна смуга обов’язково змінюється білою. Ось тільки коли це станеться, залежить тільки від тебе. Спочатку дай відповідь на просте запитання: чи хочеш бути щасливою людиною? Якщо так, то вперед – ЧУДОВИ ПРИВІД АБИ ПОБАЧИТИ ВСІХ ДРУЗІВ, ВІДІРВАТИСЯ НА ДИСКОТЕЦІ. ДІЗНАТИСЯ ОСТАННІ НОВИНИ, що пропустив через катастрофу в особистому житті. Коли ще матимеш стільки часу та свободи?

Навчання, як це не дивно звучить, теж лікує від амурних невдач. Поринувши з головою в світ формул, правил і теорем, відволічешся від неприємних думок. До речі, ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ РЯТУВАЛИСЯ ВІД СЕРДЕЧНИХ МУК РОБОТОЮ. Так, наприклад, французький композитор Гектор Берліоз кілька років упадав за ірландською актрисою Генрієтою Смітсон. Зазнавши невдачі, спрямував усі невдачі на написання геніальної “Фантастичної симфонії”. Біографи зазначають, що митець після закінчення шедевру раптово відчув, що звільнився від кайданів нерозділеного кохання.

Окрім навчання, існує безліч цікавих справ, які зазвичай відкладаєш на потім. Спробуй щось нове. Слушна нагода знайти хобі, а це означає... правильно, позитивні емоції та нові знайомства!

Не тримай почуття в собі. Довірся близькій людині. Як що соромишся поділитися найпотаємнішим, виклади переживання на папері. Тільки не забудь потім спалити – це один із найпевніших способів звільнитися від туги.

Займайся спортом. Увесь негатив, який накопичується в душі, рано чи пізно вибухне. Бідолаха той хто буде цієї миті поруч. Зняти стрес допоможуть фізичні навантаження. Це також чудова нагода відновити форму!

Уникай зустрічі з причиною своїх страждань. Навіщо ятрити душевну рану? Не піддавайся спокусі помститися цій людині, адже серцю не накажеш.

І найголовніше: ДИВИСЯ НА СВІТ ПОЗИТИВНО ТА РАДІЙ ЖИТТЮ.

Хто знає, може, доля врятувала тебе від невдалих стосунків, натомість підготувавши щире, палке, шалене й цього разу взаємне кохання. Щасти!

 

 
На даний момент 16 гостей на сайті