Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняВЕСЕЛІМОСЯ, ПОКИ МОЛОДІ!

Gaudeamus igitur, iuvenes dum  sumus ! -  таким рядками починається знаменитий студентський гімн.

Що вже почав позіхати від нудної латини? Тоді пропонуємо прислушитися  до заклику наших пращурів і трохи відірватися. Тим паче,що наближається 17 листопада – Міжнародний день студента.

Цього дня молодь розважається на повну котушку – не залишається без уваги жодна дискотека й нічний клуб. Та загартованому студентові підійде і звичайна гуртожитівська  дванадцяти метрівка що на час перетворюється на бенкетну залу з  тансполом  .  Для цього варто лише запастися ватагою друзів, мішечком  гарного настрою та підшивкою улюбленого журналу, де в кожному числі знайдеш прикольні ігри й конкурси для вечерінок . Крім того, займатися оформленням  «бенкетної зали»

-          Виготовлення  студентську газету. На шмат ватману  прикріпити смішні зображення: наприклад ,до-тіла знаменитої топ-наклей обличчя100-кілограмного друга;знайди фотки  викладачів у ясельному віці (як тобі історичка на горщику?); створи комікс «Остання ніч перед  сесією», і нехай  кожен спробує впізнати себе в карикатурах! Усі картинки  підпиши жартівливими коментаріями й перлами  зі студентського життя.

-          Якщо твоя мистецька душа вимагає польоту, пропонуємо живопис зубною пастою. Втілюй найсмішніші фантазії, розписуючи кольоровими пастами вікна, двері, дзеркала й меблі. Така хох лома  легко відмивається, тож можна  встигнути замести сліди до нальоту коменданті.

Не забувай лише,що після вечір к в цій кімнаті ще комусь жити, тому такі розваги, як биття посуду й вікон або макарена на системному блоці навряд чи порадують господарів.

А чим пригощатися? Звичайно, стравами зі « Студентської  куховарської  книги»!

«Яєчня на праці»

Для приготування знадобиться: 5 яєць, сіл, хліб,олія, праска, товариш, який триматиме праску

Розігрій сковорідку на прачці, змасти олією, поклади хліб, залий я яйцями ,посоли.  Смаж, доки в товариша не затерпне рука.

«Вермішель в електрочайнику»

Інгредієнти: вермішель-250г, сіль,перець. Закип’яти в чайнику воду, засип туди макарони. Вари до готовності. Прикрась сіллю та перцем.

На Десерт можна дозволити собі трохи ласощів.

«Булочка солодка»

Спосіб приготування: знайди гроші, купи в магазині булочку, притруси цукром або змасти бабусиним варенням. Насолоджуйся смаком!

  • Студент запитує у викладача:
  • Скажіть,а я за семестр отримаю »автомобіль»?
  • Так! І кирзові чоботи на додачу!

Оголошення в університетській їдальні: « Шановні студенти ! Прохання котлети на підлогу не кидати - отруїлися вже три собаки».

Чому у школі уроки, а у ВУЗі - пари?Тому що у школі навчаються, а в інституті – паряться.

 
На даний момент 15 гостей на сайті