Спортивне життя
Фізкультхвилинка до Міжнародного дня здоров'я

 
Вітаємо наших спортсменів!

2 березня 2019р. команда  волейболістів Володимир-Волинського ВПУ зайняла ll місце в обласних змаганнях з волейболу. Турнір проходив в Камінь-Каширському ВПУ.

 

 
Змагання з волейболу

13-14 лютого в Вол.-Волинському   ВПУ відбулася училищна спартакіада з волейболу серед груп l-lll курсів. Серед груп ll-lllкурсу l-місце ;зайняла група Б-31; ll-місцеЕ-21;lll-С-21.Серед груп l курсу на першому місці Зв-11;ll-місце Е-11;lll- місце Б-11.Переможці змагань були нагороджені грамотами та призами.

 

 
Козацькі забави

04.02-06.02.2019р. в Володимир-Волинському ВПУ відбулися "Козацькі забави" серед учнів І-ІІІ курсів. Учні приймали участь в таких видах як: підтягування на перекладині, піднімання гирі, стрибки на кузнечику, їзда на возику, лазіння по канату, кидки б\м в корзину, стрільба з гвинтівки, одівання протигазу, спорядження магазину, перетягування канату.

Переможцями змагань стали:

Серед груп ІІІ курсу - Б-31

Серед груп ІІ курсу - С-21

Серед груп І курсу - Зв-11

Учні були нагороджені грамотами та призами.

 

 


 
Змагання з шахів

26.01.2019р. у Володимир-Волинському ВПУ відбулася обласна спартакіада «Здоров’я» з шахів та шашок  серед працівників закладів професійної та вищої I – II рівнів акредитації освіти.
Команда Володимир-Волинського ВПУ зайняла  I місце з шахів; на II  місці команда Оваднівського професійного ліцею;   III місце Камінь-Каширське ВПУ.

 

 
Змагання з стритболу

08 грудня 2018 року команда Володимир-Волинського ВПУ зайняла І місце зі стритболу. Турнір відбувся в м. Нововолинськ на базі ЦПТО. В змаганнях приймало участь 12 училищ.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
На даний момент 25 гостей на сайті