Спортивне життя
Змагання "Старти надій"

11 березня в Володимир-Волинському ВПУ відбулися  змагання серед  дівчат "Старти надій". Переможцями стали  Кр-21 - l місце ; Кр31-ll місце ; Пр 1 - Ill місце.  Дівчата були нагороджені грамотами та призами.

Спартакіада з волейболу

24-26 лютого в училищі  була проведена спартакіада з волейболу. Участь приймали юнаки груп l -lll курсів . Переможцями    змагань серед груп першого курсу стали Буд.11 - I місце; Оп-11-II місце; Тр11- III місце, на другому курсі Зв21- I ; Тр21-II ;  Ел21-III ; серед груп третього курсу Ел31- I місце; Сл31-II; Тр31-III. Учні були нагороджені  грамотами.

Відкритий урок з фізичної культури

18 лютого 2020 року  викладач фізичної культури Сиротинська М.В. провела відкритий урок на тему: "Техніка передачі м'яча двома руками зверху. Верхня пряма подача." Модуль:"Волейбол". На уроці  Марія Володимирівна використала міжпредметні зв'язки з математики та української мови, а також вправи на відновлення дихання під музичний супровід, що зробило урок цікавим, різноманітним, ефективним. Присутні педагоги  відмітили високий  методичний рівень уроку.

Спартакіада "Здоров'я"

У обласній ХХV спартакіаді "Здоров'я" команда Володимир - Волинського ВПУ вибороли І місце з шахів та ІІ місце з шашок. Першість училища відстоювали Сачук Володимир, Хільчук Андрій, Дукельська Світлана. Вітаємо переможців!

змагання "Козацькі забави"

17.12-19.12.2019р. в Володимир-Волинському ВПУ відбулися змагання "Козацькі  забави" серед учнів l-lll курсів. Учні  приймали участь в таких  видах: піднімання гирі, підтягування на перекладині, стрибки на кузнечику, їзда на возику, лазіння по канату, кидки б/м  в корзину, спорядження магазину, одівання протигазу, перетягування канату. Переможцями  змагань стали: Серед груп lll курсу- Ел 31;  серед груп ll курсу -Ел 21; серед груп l курсу - Б 11. Учні були нагороджені  грамотами та призами.

Змаагння з настільного тенісу

11-12 листопада 2019р.в Володимир-Волинському ВПУ, відбулися змагання з настільного тенісу між групами і курсами. Перше місце зайняла група Д-I ; друге Е-21; третє Б-11. Серед дівчат на першому місці К-21; на другому К-31; на третьому П-I.

І знову перемога

Учні Володимир-Волинського Вищого професійного училища зайняли  перше місце у Чемпіонаті міста з футболу серед юнаків. Команда була нагороджена кубком та медалями.