Спортивне життя
"Осколкові гранати та поводження з ними. Автомат К 74р"

8.12.2021р. викладачем захисту України Клименко О.М був проведений відкритий урок з теми : "Осколкові   гранати та поводження з ними. Автомат К 74р". Олег Михайлович ознайомив присутніх з метою уроку "Формування національно- патріотичних якостей учнів засобами інноваційних технологій". Присутні педагоги відмітили раціональне використання часу, активну роботу учнів на уроці. Урок був цікавий, змістовний. Це свідчить про фаховий і методичний рівень викладача. 
Спартакіада з міні-футболу

Учні Володимир- Волинського Центру професійної освіти
зайняли призове третє місце у обласній .
Змагання відбулися на базі ПТУ Берестечка.

 
Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині
Завершився ХV обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині, на березі озера Величі в с.Соловичі Турійської селищної ради.
Участь взяли понад 500 учасників.
Зокрема,в рамках фестивалю відбувся
Фінал обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Отож в обласних змаганнях гри "Джура" учнівської молоді закладів професійної освіти, до яких долучені види спортивних ігор "Козацька наснага" призові місця здобули:
1 місце - рій "Огранець" Володимир-Волинський Центр професійної освіти
Вітаємо наших переможців!!!
 
Турнір з міні-футболу

З ініціативи учнівського парламенту"Профі" 12.10;.13.10;15.10.2020р. У Володимир- Волинському ВПУ , до Дня захисника Вітчизни відбувся турнір з міні-футболу серед груп I - III курсів. Переможцями змагань серед груп першого курсу стали: Тр-11; на другому курсі Буд-21; серед груп третього курсу Ел-2.


 
Олімпійський тиждень


 
ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!


 
Змагання "Старти надій"


11 березня в Володимир-Волинському ВПУ відбулися  змагання серед  дівчат "Старти надій". Переможцями стали  Кр-21 - l місце ; Кр31-ll місце ; Пр 1 - Ill місце.  Дівчата були нагороджені грамотами та призами.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
На даний момент 40 гостей на сайті