Спортивне життя
Змагання з настільного тенісу

З метою пропаганди здорового і активного способу життя, підвищення рівня спортивних результатів та майстерності 31.10 -1.11.2017 р. – відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ВПУ.

I місце зайняла група Е – 31

II місце  - Е – 1 і на третьому місці Зв – 31.

Переможці змагань були нагороджені грамотами.

Змагання з міні-футболу

25-26 вересня на стадіоні школи №1 пройшов турнір з міні-футболу серед учнів Володимир-Волинського ВПУ. І місце серед груп І-ІІ курсів зайняла група Е-11, ІІ місце - Е-21, ІІІ місце - Т-21, серед груп ІІІ курсу призове місце зайняла група Е-2, ІІ місце Е-31 і ІІІ місце - Зв-21.

Змагання з легкоатлетичного кросу

26 вересня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на стадіоні "Олімп" серед учнів Володимир-Волинського ВПУ.

І місце з дистанції 1000м зайняв учень групи Е-1 Шпачук Степан, ІІ місце - учень групи Е-2 Душний Ярослав, ІІІ місце 0 учень групи Ок-21 - Хомич Дмитро.

Серед дівчат на дистанції 500м І місце учениця групи К-31 Хомік Наталія, ІІ місце - учениця групи П-1 Потапчук Анастасія і ІІІ місце - учениця групи К-21 Дубінчук Жанна

Наша перемога!!!

04 травня 2017 року Володимир-Волинське ВПУ зайняло ІІ місце в XXIV обласній спартакіаді з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ.

В ПРОГРАМУ ЗМАГАНЬ ВХОДИЛИ ВИДИ: біг 100м, 200 м, 400м, 800м, штовхання ядра і естафета 4х100. В змаганнях прийняло участь 16 училищ області. Змагання відбулися на стадіоні "Олімп".

Спартакіада допризовної молоді

19 квітня 2017 року учні Володимир-Волинського ВПУ зайняли ІІ місце в спартакіаді допризовної молоді, були нагороджені кубком, медалями та грамотами управління освіти, молоді та спорту.