Спортивне життя
Турнір з міні-футболу

З ініціативи учнівського парламенту"Профі" 12.10;.13.10;15.10.2020р. У Володимир- Волинському ВПУ , до Дня захисника Вітчизни відбувся турнір з міні-футболу серед груп I - III курсів. Переможцями змагань серед груп першого курсу стали: Тр-11; на другому курсі Буд-21; серед груп третього курсу Ел-2.

Олімпійський тиждень

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Змагання "Старти надій"

11 березня в Володимир-Волинському ВПУ відбулися  змагання серед  дівчат "Старти надій". Переможцями стали  Кр-21 - l місце ; Кр31-ll місце ; Пр 1 - Ill місце.  Дівчата були нагороджені грамотами та призами.

Спартакіада з волейболу

24-26 лютого в училищі  була проведена спартакіада з волейболу. Участь приймали юнаки груп l -lll курсів . Переможцями    змагань серед груп першого курсу стали Буд.11 - I місце; Оп-11-II місце; Тр11- III місце, на другому курсі Зв21- I ; Тр21-II ;  Ел21-III ; серед груп третього курсу Ел31- I місце; Сл31-II; Тр31-III. Учні були нагороджені  грамотами.

Відкритий урок з фізичної культури

18 лютого 2020 року  викладач фізичної культури Сиротинська М.В. провела відкритий урок на тему: "Техніка передачі м'яча двома руками зверху. Верхня пряма подача." Модуль:"Волейбол". На уроці  Марія Володимирівна використала міжпредметні зв'язки з математики та української мови, а також вправи на відновлення дихання під музичний супровід, що зробило урок цікавим, різноманітним, ефективним. Присутні педагоги  відмітили високий  методичний рівень уроку.

Спартакіада "Здоров'я"

У обласній ХХV спартакіаді "Здоров'я" команда Володимир - Волинського ВПУ вибороли І місце з шахів та ІІ місце з шашок. Першість училища відстоювали Сачук Володимир, Хільчук Андрій, Дукельська Світлана. Вітаємо переможців!