Ш А Н О В Н І БАТЬКИ ТА ДІТИ !

Працівники кримінальної  міліції у справах дітей Володимир-Волинського МВ УМВС звертають Вашу увагу на те, що згідно чинного законодавства України передбачена адміністративна відповідальність за порушення наступних статей Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП):

-         ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство» (нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян);

-         ст. 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї» (умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного, економічного характеру, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілого»;

-          ст. 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях»;

-          ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях в п’яному вигляді».

 За порушення вимог вищевказаних статей КУпАП несуть відповідальність неповнолітні особи, які досягли 16-річного віку.  У разі вчинення адміністративного правопорушення  дітьми у віці до 16 років, відповідальність за них несуть батьки або особи, що їх замінюють згідно ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

 

З повагою

Сектор кримінальної міліції

справах дітей

Володимир-Волинського МВ

(з обслуговування міста та району)

УМВС України у Волинській області

 
На даний момент 32 гостей на сайті