Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Навчання з питань охорони праці

8 січня 2019 року відбулись щорічні навчання з питань охорони праці з працівниками училища.

З лекційним матеріалом перед трудовим колективом виступили:

Кривкін Віталій Миколайович – інженер з охорони праці із  загальними положеннями законодавства України з охорони праці та  організацією роботи з охорони праці в училищі; правилами пожежної безпеки;  основними нормативними документами, що регламентують роботу із забезпечення пожежної безпеки об'єктів.


Харлампович Людмила Миколаївна – голова метод комісії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, молодших спеціалістів зі спеціальності «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка» з правилами електробезпеки.


Юхименко Тамара Михайлівна – викладач медичного забезпечення, яка розповіла про надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, порядок проходження медичних оглядів, профілактику професійних отруєнь та захворювань.


Трудовим колективом також було самостійно опрацьовано програму навчання з питань охорони праці, яка затверджена наказом директора.  По завершенню навчання  проведено перевірку знань, яка здійснювалась комісією. За результатами перевірки всі працівники допущенні до виконання своїх посадових обовязків.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 16 гостей на сайті