Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Відкриття навчально-практичного центру


12 грудня 2018 року у Володимир-Волинському вищому професійному училищі відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру підготовки робітників з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних  машинах. Зварник».

 

 

На святі презентації центру був присутній заступник голови Волинської ОДА Денис Миколайович П’ятигорець. У своєму виступі він зазначив, що відкриття центру – дуже важлива подія як для навчального закладу, так і для системи професійно-технічної освіти Волині, адже плекання робітничої еліти – це майбутнє України. У вітальному слові Денис Миколайович звернувся до учнів училища з побажанням успішно оволодіти професією і працювати в Україні, розбудовуючи економіку та піднімаючи престиж держави. Також заступник голови ОДА звернувся до присутніх роботодавців з проханням співпрацювати з професійно-технічним навчальним закладом, створюючи робочі місця та розвиваючи дуальну систему навчання. П’ятигорець Денис Миколайович звернув увагу на те, що навчально-практичний центр повинен забезпечити не тільки якісну професійну підготовку молодих робітників, а й забезпечити перепідготовку та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та перекваліфікацію незайнятого населення.

 

 

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти області нагородили педагогічних працівників Володимир-Волинського вищого професійного училища.

Зокрема, Почесною грамотою державної адміністрації нагородили майстра виробничого навчання Сачука Михайла Володимировича, а Подяку оголосили майстру виробничого навчання Ящуку Віталію Сергійовичу.

З вітальним словом виступили: заступник міського голови міста Володимир-Волинський Матвійчук Ярослав Анатолійович, генеральний директор ТзОВ «Гербор-Холдінг» Борбелюк Олег Васильович, представник компанії «Фроніус-Україна» Софійчук Назар Васильович, заступник директора з НВР Володимир-Волинського ВПУ Люта Андрій Іванович.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 41 гостей на сайті