Забули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ

Військово-спортивні змагання

Сьогодні, 22 травня, були проведенні Військово-спортивні змагання з нагоди завершення предмету „Захист Вітчизної“, які відбулись на території спортивного стадіону 1-ї школи. В змаганнях брали участь учні 2-х курсів, які боролися між собою за право володіти кубком. Студенти змагалися між собою в цікавих і нестандартних естафетах, таких як - біг на лижах по траві, переміщення пластом в противогазі і т.д.  Головними критеріями для отримання перемоги стали: швидкість, сила волі і звичайно вміння працювати в команді. В підсумку змагань, за підрахунками, переможцями стала група Т-21, вітаємо їх з премогою, кубок залишається у них! Між собою призові місця, також розділяють группи Ок-21, зайнявши 2 місце і Б-21 зайнявши 3 місце. Але це ще не все, в кінці року будуть проводитись схожі змагання, де групи яким не пощастило цього разу, зможуть спробувати свої сили ще раз, і відвоювати кубок у команди переможців.