Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Семінар для суб’єктів із соціальної роботи на тему: «Координація роботи щодо захисту прав дітей в роликах проекту Міністерства Юстиції України. Я маю право»

16 лютого в нижньому залі міської ради відбувався семінар-зустріч із представниками відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

Зміни законодавства України щодо протидії домашньому насильству.

Торгівля людьми - ганебне явище сучасності.  Порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

У семінарі взяла участь соціальний педагог Зеленько Мая Олександрівна, яка отримала цікаву друковану продукцію, книги, буклети, які можна використовувати для правової освіти учнівської молоді нашого училища


«Обізнаний - значить захищений»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 27 гостей на сайті