Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Вхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ЦПО
 
Свято матері

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері.

16 травня у Володимир-Волинському ВПУ відбулася інформаційно – просвітницька година до Дня матері, яку підготували і провели учні групи

Ок -11 разом із майстром в/н Шостакевич Н.Д.

На сцені звучали теплі слова про найдорожчу, найдобрішу, найкращу, наймилішу у світі людину. Мати, мама, матуся, неня - скільки спогадів і тепла таїть у собі це магічне слово. І кожного, від немовляти і до глибокої старості, образ матері супроводжує через ціле життя. Мати навчила нас бути мудрими, добрими, навчила жити, вірити, любити і надіятися.

Ведуча заходу Калішук Дарина звернулась до однолітків із словами: якби ви тільки знали, як мало потрібно матері для щастя. Щоб ви були здорові, щоб не скупилися на добрі, ніжні слова, щоб цілували матусю не тільки в дні свят, а завжди, коли зустрічаєтесь з нею. Пам’ятайте, скільки б людині не було — 15 чи 50, їй завжди потрібна мама. І як би не склалася ваша доля, знайте, материнське серце завжди болить за вами. Як би ви далеко чи близько не були,  ви завжди повинні відчувати серце матері, бачити її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі.

Тож цінуйте своїх матерів. Оберігайте їх. Будьте з ними завжди.

 

Коментарі  

 
0 #1 profile 31.10.2018 20:37
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 51 гостей на сайті