Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання педради

15 травня відбулося засідання педагогічної ради училища, де розглядалося питання про результативність та підсумки роботи педагогічного колективу над єдиною науково-методичною проблемою.

Протягом 2012 – 2017 навчальних років вся методична робота педагогічного колективу, особливо інноваційна діяльність, координувалась єдиною методичною проблемою «Формування компетентного учня через підвищення професійної майстерності педагогів в контексті сучасних освітніх технологій».

За період роботи над проблемою проведено 108 відкритих уроків, написано 260 методичних розробок.

Педагогічні читання, конференції, відкриті уроки, що проведені протягом роботи над проблемою, продемонстрували підвищення рівня творчої діяльності педагогів та їхньої професійної майстерності на основі інноваційної діяльності, накопичення певного досвіду впровадження інновацій, що формує особистісно нові знання та сприяє особистісному зростанню педагога.

Під час реалізації проблеми проводилися «Дні творчої педагогіки», фестивалі методичних ідей «Зірковий час», «Крок до зірок», декада педагогічної творчості «Діаманти досягнень», тижні наставника, тижні методичної допомоги молодому майстру виробничого навчання, випускався інформаційно-методичний вісник «Стратегія успіху».

Педагогічні працівники училища брали активну участь у роботі обласних методичних секцій, проведенні обласних семінарів, виставках, конкурсах, що свідчить про їхню компетентність.

Показником творчої праці колективу є  його високий рейтинг в обласних конкурсах, методичних виставках.

Ми завершуємо роботу над проблемою, але робота над впровадженням інновацій не закінчується. Тому, після обговорення на науково-методичній раді було запропоновано для затвердження нову науково-методичну проблему «Розвиток конкурентноспроможної особистості засобами формування інтелектуально-пізнавальних компетентностей учнів у сучасному освітньому просторі». Як показало опитування, з цим погоджується в основному всі члени педагогічного колективу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 55 гостей на сайті