Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів спеціальності «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

11 квітня 2017 року в стінах вищого професійного училища міста Володимир-Волинський, був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів спеціальності «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». В конкурсі взяло участь п’ять конкурсантів з училищ області. Конкурс складався з двох турів теоретичної та практичної частини. В першому турі учні показали свої знання при виконанні на комп’ютерах тестових завдань та завдань з розв’язком задачі. В практичному турі конкурсанти майстерно виконували складання робочих місць з підключенням електричних двигунів та освітлення приміщень.


Для оцінювання результатів конкурсу було залучене незалежне журі в склад якого ввійшли викладач Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, Заступник директора із збуту електричної енергії ПАТ «Волиньобленерго» Володимир-Волинської філії, головний енергетик ТзОВ «Гербор-Холдінг». В результаті кількості набраних балів призові місця розділили конкурсанти:

  1. Ковельський професійний ліцей
  2. Володимир-Волинське ВПУ
  3. Луцьке ВПУ
  4. Оваднівський професійний ліцей
  5. Старовижівський професійний ліцей
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті