Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Випуск Е-2

2 лютого 2017 року в Володимир-Волинському ВПУ відбулась урочиста подія з нагоди отримання дипломів з професії «електромонтер» учнями групи Е-2. В училищі вони навчались півтора року, але в усьому показали себе достойними. Під час навчального процесу були активними, старанними, прагнули знати все про свою професію.

Юрій Грицюк представляв училище своїм талановитим співом, В.Хлопцев, Ю.Дишлюк, І.Тищук були першими в спортивних змаганнях за честь училища. Майстер групи В.А.Штунь постійно працював над тим, щоб учні досконало оволоділи професіональними якостями.

Класний керівник, виступаючи на урочистому зібранні привітав учнів  із закінченням училища, побажала майбутнім  будівникам щасливої, мирної і багатої України, щоб вони несли світло не тільки в оселі, але й були воїнами світла. А якщо потрібно буде захищати свою батьківщину, то брали приклад з героїв-батьків.

Привітали із закінченням навчання заступник із навчальної частини Г.П Скиць та в/о директора Б.С.Бабюк який і вручив дипломи та грамоти.

Прекрасним співом привітала учниця Калішук Дарина, а випускник Юрій Грицюк всім вчителям, наставникам, гостям подарував свою улюблену пісню.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 35 гостей на сайті