Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Чоловік та жінка — найкраща спілка

З метою виявлення, підтримки творчої праці педагогів, підвищення професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків і впровадження інноваційних технологій в період впродовж березня-листопада 2016 року проходили обласні конкурси:

- на кращий відеоурок із предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання, участь у якому взяла Коба Н.П. та виборола І місце;

- на кращий кабінет з предмета «Правила дорожнього руху» з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» участь у якому взяв Коба С.Л., і як результат - ІІ місце.

Як кажуть у народі: «Чоловік та жінка — одне діло, одне ціле, один дух».

 

Справжня родина – це більше, ніж просто бути родичами. Це особливе ставлення одне до одного. Це любов, взаємоповага, допомога. Це коли кожна людина унікальна та незамінна, як і те, що вона приносить у сім’ю.

Завдяки тому, що у їхній сім’ї завжди панує мир і спокій, взаєморозуміння, повага і шана до один до одного, вони стоять твердо на ногах і впевнені у завтрашньому дні та мають не тільки педагогічні здобутки.
Щиро вітаємо творче сімейство та зичимо нових злетів!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 50 гостей на сайті