Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання обласної методичної секції викладачів предмета «Технології»

20 жовтня у нас відбулося засідання обласної секції викладачів технології, яке було присвячене національно-патріотичному вихованню учнівської молоді засобами предмета «Технології».

Одним із питань роботи секції було відвідання та обговорення відкритого  уроку з методичною метою: використання інноваційних форм роботи на уроці з метою здійснення громадянського та національно-патріотичного виховання.

Урок - форум провела Ольга Самійлівна Мацюк на тему «Глобальні проблеми людства», на якому зібралися досвідчені «Демографи», «Військові експерти», «Енергетики», «Екологи». Сьогодні ця тема є актуальною, тому що кожен з нас, громадянин України несе відповідальність за долю своєї нації, своєї країни, але в той же час це не звільняє нас від відповідальності за майбутнє людства.

 


Урок проведено на високому методичному рівні , створено позитивну атмосферу, що налаштовує на роботу , гарно підібрані інноваційні форми та методи роботи з учнями .

Урок супроводжувався презентаціями, підготовленими учнями, відеофрагментами. Кульмінацією уроку став відеофайл «Україна у вогні» під музичний супровід Святослава Вакарчука.

При обговоренні присутні одностайно відзначили високий науковий та методичний рівень уроку, на якому учні висловлювали свої думки, аналізували, узагальнювали та робили висновки.

Парад майстер – класів з декоративно – ужиткового мистецтва презентувала викладач навчального закладу З.П. Козак. На ньому були представлені вироби, виготовлені за допомогою різних технологій: аплікації з текстильних матеріалів, вишивання бісером, вишивання стрічками; вироби з паперу, сірників, сіна, «орігамі», квілінг, які відображали традиційні народні ремесла та промисли нашого краю.

 

Проведення обласної методичної секції дало змогу обговорити актуальні питання, поділитися та збагатитися досвідом впровадження інноваційних форм роботи у навчальний процес з метою здійснення громадянського та національно-патріотичного виховання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 69 гостей на сайті