Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Ура! Канікули!

Ура! Канікули!

Ці слова прозвучали 25 червня на завершення урочистостей, присвячених свято останнього дзвоника у Володимир-Волинському ВПУ. 

Гамірна родина училища підвела підсумки 2015\2016 навчального року і розлетілась назустріч літу, новим враженням та новим мріям. Більшість юнаків та дівчат повернуться сюди 1 вересня, а от випускники підуть у доросле самостійне життя. Цьогоріч від рідного порога ВПУ полинуло 309 кваліфікованих робітників.

 

добре путь благословив їх священник домового храму отець Ігор, з напутніми словами виступили вчителі, батьки, побажав щасливого злету начальник управління освіти виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради В'ячеслав Петрук. Та найбільше чекали випускники напутного слова директора В.А.Смоляра.

Вшанували випускники і тих, хто загинув за волю України у Другій світовій війні, і тих хто склав голову за її незалежність сьогодні.

До речі, учні ВПУ започаткували щасливу традицію - напередодні навчального року відвідувати тих випускників, які віддали життя за Україну в ході АТО.

 

На могили героїв лягли квіти вдячності за можливість жити і навчатися.

Дзвенить мелодія останнього дзвоника.

Нехай лине вона у мирне українське небо і кличе юнь на широкі дороги життя. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 67 гостей на сайті