Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання обласної секції педагогічних працівників сфери побуту

06 жовтня 2010р. на базі Володимир-Волинського ВПУ відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників сфери побуту.

Керівник секції, методист НМЦ ПТО О.М. Іванюк, надала інформацію про сучасні вимоги до кваліфікаційних знань та вмінь робітничих кадрів.

Учасники засідання відвідали та обговорили відкритий урок виробничого навчання майстра Бачинської Н.В., методичною метою якого було використання інтерактивних технологій для активізації творчості учнів. Присутні зауважили доцільність використання відеоуроку та його поєднання з демонстрацією натуральних зразків. До проведення уроку був залучений технолог експериментального цеху ВАТ «Луга» Філатова Л.О., яка наочно продемонструвала новітні виробничі технології, які використовуються при обробці даного вузла на підприємстві.

Під час проведення круглого столу присутні дійшли одностайного висновку про результативність навчання з використанням засобів новітніх виробничих технологій. Методист Володимир-Волинського ВПУ Місюченко Н.О. поділилась досвідом створення відеоуроків та формування відеотеки з різних професій.

Завершилось засідання екскурсією на швейну фабрику ВАТ «Луга», де майстри виробничого навчання ознайомились з сучасним виробництвом та досвідом використання матеріально-технічної бази підприємства-замовника для вивчення новітніх виробничих технологій.Інформація з сайту НМЦ ПТО у Волинській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 36 гостей на сайті